Hvězda sociální sítě OnlyFans zahajuje program pro dostupné bydlení. Vydělává skoro 3 miliony měsíčně

Sama se dokázala odrazit ode dna a zařídila svým dcerám hezké bydlení. Koupila dům a luxusní vůz. Teď se rozhodla pomoci ostatním v nouzi.

Luxusní dům i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Platforma s názvem OnlyFans se rychle dostává na přední příčky nejpoužívanějších sociálních sítí. Funguje na principu sdílení určitého obsahu jedním uživatelem či uživatelkou. Tento obsah vidí jen předplatitelé této stránky. Jméno této aplikace bývá často zmiňováno v souvislosti s prostitucí a snadným výdělkem zejména pro něžné pohlaví. Tato žena není výjimkou.

Žádná almužna

Osmadvacetiletá matka dvou dětí se dostala do finanční tíže. Jako samoživitelka se jednou nacházela v situaci, kdy byla s dcerami nucena přežívat přes měsíc pouze s poukázkami na potraviny. Nebyly to lehké časy, které dovedly tuto Britku k radikální změně v životě. Vytvořila si profil na již zmiňované platformě a začala vytvářet obsah, o kterém doufala, že bude úspěšný.

A on se ukázal jako velice úspěšný. Nemá smysl si nic nalhávat. Rebecca na svém profilu publikuje především své intimní fotografie. Nebojí se experimentovat také s kostýmy a různými barvami a střihy spodního prádla. Svěřila se, že měsíčně vydělává zhruba sto tisíc liber. V přepočtu na české koruny to dělá téměř dva miliony sedm set tisíc. Rozhodně se nejedná o žádnou almužnu.

Pomáhat ostatním

Rebeccu dohnalo k tomuto zaměstnání její zoufalství. V době své největší krize měla na krku dluh v hodnotě čtyři sta tisíc korun. Během pouhých deseti dnů působení na OnlyFans si v té době vydělala přes čtyřicet tisíc korun. Tento výdělek ji přesvědčil o dalším působení na platformě. Pořídila si dům a auto luxusní značky. Teď je podle ní čas na to, aby pomohla také ostatním.

Symboly OnlyFans iZdroj fotografie: Depositphotos

Hodlá zakoupit celkem osm domů, které chce pronajímat sociálně slabým rodinám. Podle svých slov nepočítá s žádným výdělkem. Minimální náklady na bydlení budou použity na pojištění a údržbu. Domy chce následně odkázat svým dcerám jako dědictví. Její dcery ji podporují ve všem, co dělá. Obě souhlasí s povoláním své matky a jsou s ním obě obeznámeny.

Jaký máte názor na tento projekt?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články