Jemu je 19, jí je 76: Mladík tvoří neobvyklý pár se starší ženou, lidé nevěřícně kroutí hlavou

Žádosti o ruku bývají častokrát velice zásadním životním rozhodnutím. Tento muž se k němu odhodlal i navzdory tomu, že okolí reagovalo poněkud netradičně.

prsten i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Požádat svou partnerku o to, zda vstoupí do manželství, bývá zásadním rozhodnutím spousty mužů. Někteří se k tomu odhodlávají velice dlouho, jiní naopak bývají spontánní. Žádosti se od sebe také liší tím, kolik péče si s tím každý muž dá. Někdo zorganizuje dokonalý romantický večer někde na dovolené, jiný naopak volí poklidnou atmosféru v pohodlí vlastního domova.

Pár sdílel video ze zásnub

Zamilovaný pár na sociálních sítích zveřejnil video, kde mladík žádá svou přítelkyni o ruku. Toto video během chvíle získalo veliké počty zhlédnutí z různých koutů světa. Na videu je vidět klečící muž, jenž líbá svou přítelkyni, která drží veliký počet nafukovacích balónků ve tvaru srdce. Ti pozornější si však ihned všimli toho, že žádost o ruku je poněkud netradiční. Mezi oběma zamilovanými je výrazný věkový rozdíl, což se také stalo velmi diskutovaným tématem.

Lidé měli různé spekulace

O tom, že je mezi snoubenci veliký věkový rozdíl, nemohl nikdo pochybovat. Mladíkovi je 19 let a jeho čerstvé snoubence 76 let. Tento věkový rozdíl tak samozřejmě spustil vlnu spekulací, která mezi lidmi na sociálních sítích vznikla. Někteří se pod příspěvky muže ptají, kolik má tato paní peněz na svém kontě. Narážejí tím na to, že si muž ženu chce vzít pouze pro její bohaté jmění. Další spekulace pak například hovoří o tom, že jsou oba lidé příbuzní a vše dělají pouze kvůli vyšší sledovanosti.

Někteří si všimli podoby

Spousta lidí také začala uvažovat nad tím, že mezi oběma milenci vidí podobnost. Nejčastěji tito spekulanti hovoří o podobném nose, ústech a celé spodní části tváře – u obou milenců jsou tyto části téměř totožné. Také si lidé všimli, že pokud na sociální síti sdílejí nějaký polibek, tak nikdy nevypadá jako ten klasický polibek dvou zamilovaných dospělých lidí. Tato fakta ještě více umocňují spekulace spousty lidí o tomto vztahu.

sedící pár iZdroj fotografie: Pixabay

Mladík se nevzdává

Mladý muž, jemuž je pouhých 19 let, se však stále nevzdává. Na sociálních sítích se v různých komentářích snaží všem dokázat, že láska k jeho výrazně starší partnerce je opravdová. Pod jejich společná videa a fotky častokrát píše různá romantická vyznání. Zároveň také neustále vyznává lásku své milované. Pokud jsou však spekulace pouze spekulacemi, jsou tito dva důkazem toho, že láska kvete v každém věku.

@milina_gatta

Stasera e festa amore mio❤️

♬ E‘ festa amore mio – Mario Forte

Jaký máte názor na vysoké věkové rozdíly u párů?

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články