Od šesti let sklízí obdiv celého Srbska: Tento malý kluk je hvězdou talentových soutěží

Kdekoli se Ljuba Stanković objeví, sklízí obdiv za svůj neskutečný pěvecký talent. Od svých šesti let vystupuje po celém Balkáně a rozdává radost svým zpěvem tradičních i modernějších písní. Ljuba má rozhodně našlápnuto na neskutečnou kariéru!

i Zdroj fotografie: flickr
                   

Už v šesti letech byl hvězdou Bělehradu a Srbska, protože předvedl svůj neskutečný hlas na talentové soutěži „Pink Stars“, kde porazil zkušené zpěváky a zpěvačky. Uhranul svým vyladěným hlasem, precizním a procítěným ztvárněním lidových písní, které rezonují po celém Balkáně. Výjimečné pěvecké schopnosti předvádí i nadále v různých talentových soutěžích, natočil několik songů s uznávanými umělci a zdá se, že jeho kroky vedou k zářné kariéře

iZdroj fotografie: flickr
V talentové soutěži doslova exceluje

Chlapec s uhrančivým hlasem i pohledem

Co se stane, když malý a hubený chlapec přijde na pódium před porotu a zahledí se uhrančivýma očima na kameru? V jeho pohledu je vidět strach a bázlivost, nikdo v sále netuší, že tento chlapec zatočí s množstvím protivníků v soutěži, a nakonec se dostane až na vrchol mezi nejlepší. Ljuba Stanković je totiž přirozený talent s neskutečným hlasem, který předčí i renomované zpěváky. To však porota v té chvíli netuší, dokud nezačne zpívat. V tu chvíli tuhne krev v žilách přítomným členům poroty, sledujícím v sále i divákům u televizních obrazovek.

iZdroj fotografie: flickr
Je jisté, že o chlapci ještě uslyšíme

Úspěch v talentové soutěži „Pink Stars“

Prvním úspěchem pro Ljubu Stankoviće byla účast v talentové soutěži „Pink Stars (Pinkove Zvezde)“, která se vysílala v průběhu čtyř ročníků na soukromé srbské televizi Pink a získala si veliký ohlas mezi diváky. Úspěch v soutěži oblíbeného formátu znamená pro mnoho účastníků vstupenku do světa showbyznysu. Pro Ljubu Stankoviće tomu nebylo jinak, protože jeho úžasný hlas nedal divákům spát, byť v soutěži nakonec nezvítězil.

Anděl z nebe spolupracuje se Severinou

Malého Ljubu Stankoviće díky jeho krásnému a laskavému hlasu média překřtila na anděla z nebes. Není divu, jeho interpretace písně Zdravka Čoliće zněla v jeho pojetí naprosto neskutečně. Všem nešlo na mysl, že chlapci je pouze 6 let. Od té doby si jeho talentu všimli i další umělci, kteří jej zapojili do svých projektů, mimo jiné Severina v rámci písně pro Eurovizi. Sám ale dál pracuje na samostatných výstupech, jedním z posledních je nahrávka písně „Don’t Curse Me (Ne kuni me)“, posuďte jeho talent sami.

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Moje tchyně dávala do mikrovlnky ponožky. Nechápala jsem to až do té doby, než mi vysvětlila, že se tak zahřívá
Události247.cz
Události247.cz
Strach z útoků: Menšiny se bojí o své životy. Vládu to ale nezajímá
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Nečekané příznaky vysokého krevního tlaku: Když hodnota překročí 180/120 mm Hg, znecitliví ruce
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vrátíte se do chladného bytu a zapnete radiátor na 5? To je chyba. Je lepší pustit ho na střední stupeň a vyčkat