Od šesti let sklízí obdiv celého Srbska: Tento malý kluk je hvězdou talentových soutěží

Kdekoli se Ljuba Stanković objeví, sklízí obdiv za svůj neskutečný pěvecký talent. Od svých šesti let vystupuje po celém Balkáně a rozdává radost svým zpěvem tradičních i modernějších písní. Ljuba má rozhodně našlápnuto na neskutečnou kariéru!

i Zdroj fotografie: flickr
                   

Už v šesti letech byl hvězdou Bělehradu a Srbska, protože předvedl svůj neskutečný hlas na talentové soutěži „Pink Stars“, kde porazil zkušené zpěváky a zpěvačky. Uhranul svým vyladěným hlasem, precizním a procítěným ztvárněním lidových písní, které rezonují po celém Balkáně. Výjimečné pěvecké schopnosti předvádí i nadále v různých talentových soutěžích, natočil několik songů s uznávanými umělci a zdá se, že jeho kroky vedou k zářné kariéře

iZdroj fotografie: flickr
V talentové soutěži doslova exceluje

Chlapec s uhrančivým hlasem i pohledem

Co se stane, když malý a hubený chlapec přijde na pódium před porotu a zahledí se uhrančivýma očima na kameru? V jeho pohledu je vidět strach a bázlivost, nikdo v sále netuší, že tento chlapec zatočí s množstvím protivníků v soutěži, a nakonec se dostane až na vrchol mezi nejlepší. Ljuba Stanković je totiž přirozený talent s neskutečným hlasem, který předčí i renomované zpěváky. To však porota v té chvíli netuší, dokud nezačne zpívat. V tu chvíli tuhne krev v žilách přítomným členům poroty, sledujícím v sále i divákům u televizních obrazovek.

iZdroj fotografie: flickr
Je jisté, že o chlapci ještě uslyšíme

Úspěch v talentové soutěži „Pink Stars“

Prvním úspěchem pro Ljubu Stankoviće byla účast v talentové soutěži „Pink Stars (Pinkove Zvezde)“, která se vysílala v průběhu čtyř ročníků na soukromé srbské televizi Pink a získala si veliký ohlas mezi diváky. Úspěch v soutěži oblíbeného formátu znamená pro mnoho účastníků vstupenku do světa showbyznysu. Pro Ljubu Stankoviće tomu nebylo jinak, protože jeho úžasný hlas nedal divákům spát, byť v soutěži nakonec nezvítězil.

Anděl z nebe spolupracuje se Severinou

Malého Ljubu Stankoviće díky jeho krásnému a laskavému hlasu média překřtila na anděla z nebes. Není divu, jeho interpretace písně Zdravka Čoliće zněla v jeho pojetí naprosto neskutečně. Všem nešlo na mysl, že chlapci je pouze 6 let. Od té doby si jeho talentu všimli i další umělci, kteří jej zapojili do svých projektů, mimo jiné Severina v rámci písně pro Eurovizi. Sám ale dál pracuje na samostatných výstupech, jedním z posledních je nahrávka písně „Don’t Curse Me (Ne kuni me)“, posuďte jeho talent sami.

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články