Oční test: Najdete na plakátu skrytou tvář za méně než deset sekund?

Zvládnete tento jedinečný oční test do deseti sekund? Pokud ano, váš zrak, ale i postřeh, je na tom velmi dobře.

                   

Někdy je příjemné vypnout a nic nedělat. Naberete tak energii a sílu do dalšího dne. Čas od času je také důležité si určité chvilky zpříjemnit pomocí logických her, ale i různých hlavolamů, které ještě ke všemu můžete sdílet se svou rodinou. Zkusili jste si někdy udělat celý den jen pro vaší milovanou rodinu? Například takový sobotní den je k tomu jako stvořený. Můžete hrát hry, jít na procházku nebo odpočívat doma a bavit se v pohodlí pohovky různými online hlavolamy či očními testy. Spláchnete tak dvě mouchy jednou ranou: budete se svou rodinou, a navíc svůj mozek nenecháte vychladnout.  

iObyčejný plakát skrývá jedno zajímavé tajemství

Cvičit, cvičit a zase cvičit

Mozek je třeba trénovat a k tomu budou dokonalé jak oční testy, tak i hlavolamy a jiné. Mozek není nic, co by bylo automaticky dáno genem a po narození odsouzeno k degeneraci. Věřte, že je to právě naopak. Mozek celý život vyvíjíte a můžete z něj vytvořit dokonalou mozkovnu.

Je ale třeba jej řádně cvičit, a nedopustit, aby ochabl a jeho buňky se začaly ztrácet. Jistě je známo, že v pozdějším věku těchto buněk ubývá a s tím se samozřejmě horší paměť a reagování na určitý podnět. Nesouhlasíme! Pokud je mozek pravidelně trénovaný, může být dlouhé roky fit. Berte mozek jako sval, který můžete vytrénovat k dokonalosti. 

iOtočte plakát a během chvíle tvář uvidíte

Oční test

Pojďme se společně podívat na to, jak je na tom váš postřeh, vnímání, ale i oční vidění. Jste si jisti, že vidíte dobře, a že zvládnete tento těžký oční test, který dělá velké většině lidí potíže? Vyzkoušejte se a zjistěte, jak na tom jste. Doporučujeme takové testy provádět několikrát do týdne pro zlepšení mozkových funkcí a udržení správného postřehu. Vidíte na tomto krásném obrázku skrytou tvář? Zkuste ji najít do deseti sekund a pokud to nezvládnete, dopřejte si dalších deset sekund.  

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Zobrazit další články