Pohřešovaného pejska policie identifikuje netradičním způsobem. Něco takového lidé o psech ani nevědí, huskymu pustili písničku a on začal zpívat

Domácí mazlíčci se občas chovají velmi neobvykle a možná i trochu poťouchle. Jejich podivné záliby a vrtochy se ale mohou skvěle hodit, když se chlupáči ztratí.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když se ztratí domácí mazlíček, je to pohroma pro celou rodinu. Majitelé doufají, že se ho podaří nalézt podle popisu, fotografií nebo díky registračnímu čipu. Existují ale i mnohem svéráznější rysy, podle kterých se občas podaří nalezence identifikovat. Podobně jako v případě šikovného huskyho, který se zaběhl páníčkovi z izraelského města Beršeba. Zoufalý muž nemohl nikde svého mazlíčka nalézt, a proto se obrátil na polici.

Opuštěné hladové zvíře našla skupinka teenagerů

Jenže policie ani útulky žádného podobného nalezence neměly v evidenci. Ale podle serveru TimesOfIsrael při běžné pochůzce ve městě Tel Sheva v izraelské Negevské poušti si hlídka strážníků všimla skupiny mladíků sedících kolem vychrtlého a zanedbaně vyhlížejícího sibiřského huskyho. Dali mu misku s vodou. Policistům tvrdili, že se zvíře potulovalo po okolí a nevědí, komu patří.

pes uvázaný bouda

Žena se po dvou letech konečně setkala se svým ztraceným pejskem. Reakce obou vhání slzy do očí

Strážníci převezli opuštěného huskyho na policejní stanici a postarali se o něj. Zdálo se, že by mohl odpovídat popisu pohřešovaného zvířete ze sousedního města. Neměli ale psa podle čeho identifikovat. Nevěděli, zda je to skutečně ztracený domácí mazlíček muže z Beršeby. Proto mu zavolali, aby zjistili, zda pes nemá nějaké typické rysy, podle kterých by bylo možné ho identifikovat.

Ztracený pes si zpívá melodie ze seriálů

Pokud by je neměl, musel by jeho páníček absolvovat několikahodinovou cestu na stanici. A možná zbytečně. Ztracený pes byl ale naštěstí něčím velmi specifický. K velkému překvapení policistů to byl zpěv. Majitel pohřešovaného mazlíčka je požádal o nevídanou věc, která je trochu vyvedla z míry. Řekl totiž policistům, aby psovi pustili znělky dvou populárních dětských televizních pořadů Shemesh a Arthur.

Pokud prý začne zvíře zpívat, je to jeho milovaný domácí mazlíček. Podle webu TheJerusalemPost se jim taková prosba zdála poněkud zvláštní. Nicméně to udělali. Strážníci psovi nejdříve pustili na mobilu několik jiných písniček, ale ty zvíře nijak nezaujaly. Jakmile ale začala hrát ústřední melodie ze seriálu, pes rychle ožil. Okamžik, kdy husky začal zpívat, zachytili na video stejně jako dojemné shledání majitele se svým ztraceným mazlíčkem.

Co říkáte na to, že si pes oblíbil melodie ze seriálů?

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články