V pouhých 47 letech nás navždy opustila hvězda spousty známých filmů. Nikdo z branže mu nesahá ani po kotníky

Smutná zpráva o náhlém úmrtí parťáka, se kterým se seznámil při natáčení dobrodružného sci-fi snímku, tvrdě zasáhla hollywoodskou hvězdu Chrise Pratta.

Svíčka i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Filmový svět je v šoku. V pouhých 47 letech náhle navždy odešel kaskadér Tony McFarr, který byl mimo jiné i dublérem hollywoodské hvězdy Chrise Pratta v kultovním snímku Strážci Galaxie nebo sci-fi Jurský svět. Tělo zesnulého umělce bylo nalezeno v jeho domě nedaleko Orlanda v americkém státě Florida 13. května.

Příčina úmrtí zatím zůstává nejasná

Smutnou zprávu potvrdila webu TMZ McFarrova matka Donna. Podle ní byla smrt jejího syna zcela nečekaná a šokující, protože byl prý zdravý a velmi aktivní. Příčina úmrtí zatím nebyla zveřejněna. Podle serveru soudní lékař však už provedl pitvu, ale čeká se ještě na výsledky toxikologie. Po zesnulém kaskadérovi zůstala dcera, sestra a rodiče. Pohřbený má být poblíž místa posledního odpočinku své babičky v Pensylvánii.

Kromě toho, že pracoval pro filmový průmysl, vlastnil McFarr i několik restaurací. Svou bohatou kariéru kaskadéra odstartoval v roce 2011, kdy se stal dublérem herce Geoffa Stultse v seriálu Sběratelé kostí. Následně se objevil i ve velkých projektech, včetně sci-fi thrilleru Hunger Games: Síla vzdoru, dobrodružného fantasy snímku Jumanji: Vítejte v džungli nebo v hudební komedii Ladíme 3, napsal deník Independent.

Ztráta kamaráda hollywoodskou hvězdu zničila

V roce 2015 byl McFarr najatý coby dublér Pratta v Jurském světě. Mezi oběma vzniklo okamžitě velké přátelství. Spolupracovali také při natáčení sci-fi romance Pasažéři z roku 2016, ikonické marvelovky Strážci Galaxie Vol. 2 z roku 2017 a také při pokračování Jurského světa z roku 2018 s podtitulem Zánik říše. „Zničilo mě, když jsem se dozvěděl o smrti svého přítele Tonyho,“ reagoval na tragickou zprávu Pratt.

在 Instagram 查看这篇帖子

Marvel Universe (@marveloftheuniverse) 分享的帖子

Zdrcený herec se nechal slyšet, že na svého přítele nikdy nezapomene. „Natočili jsme spolu několik filmů. Hráli jsme golf, pili whisky, kouřili doutníky a trávili nekonečné hodiny na natáčení,“ cituje Pratta web ABCNews. Podle herce byl McFarr velmi houževnatý, nezastavil ho ani úraz hlavy při natáčení. „Hned se vrátil do práce a byl připraven jet znovu. Byl to absolutní cvok, vždy byl ale gentleman a profesionál. Bude nám chybět,“ dodal.

Co říkáte na nejasné úmrtí kaskadéra?

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články