Na obrázku je celkem 16 tygrů. Jen 5 % lidí je dokáže najít všechny

Tento obrázek není jen tak obyčejný obrázek. Jedná se totiž o pozorovací test. Podaří se Vám najít všech 16 schovaných tygrů na různých místech tohoto obrázku? Jen do toho!

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Smysl pro pozorování úzce souvisí s inteligencí. Pokud chcete zvýšit a zlepšit své pozorovací schopnosti, musíte je pravidelně trénovat. Stejně tak, jako je třeba pravidelně trénovat mozek. Zde jste objevili jednu velkou výzvu. Podaří se Vám najít všechny tygry, kteří jsou skrytí na obrázku? Jen do toho, nebude to nic snadného. Při pozorování obrázku se setkáte s optickou iluzí, která Vás bude mást a bude Vám stěžovat výkon.

iKolik tygrů vidíte na obrázku?

Potrapte oči a mozek

Aby se Vám podařilo všimnout si tygrů, budete muset na obrázek hledět opravdu pečlivě. Snažte se dívat opravdu pozorně a koukat po celé ploše obrázku. Tygři jsou maskovaní a najdete je snad ve všech zákoutích obrázku. Na obrázku se skrývají tygři, které je velmi obtížné najít. Všichni lidé si myslí, že jsou tygři na obrázku jen 4. Ve skutečnosti je jich ale mnohem více. V džungli jsou jasně vidět 4 sedící tygři, kteří zřejmě tvoří rodinu. Další z nich jsou skryti v přírodě a je na vás, abyste je našli. Máte odpověď, podařilo se Vám najít všechny?

Správná odpověď

Níže najdete obrázek, na kterém jsou zakroužkovaní všichni tygři, kteří se v džungli nacházejí. Mají nejrůznější barvy a jsou maskovaní tak, že perfektně splývají se svým okolím. Abyste dosáhli správné odpovědi, měli byste najít tygry v počtu 16 jedinců. A to už je opravdu pořádná tygří smečka. Pokud jste našli menší počet tygrů, nezoufejte, jste na tom úplně stejně jako drtivá většina lidí po celém světě. Podívejte se na správný výsledek, abyste zjistili, kde jste všude jste tygry přehlédli.

iJe jich zde ukryto více, než si myslíte

Také byste se měli chopit příležitosti a začít trénovat schopnost pozornosti i Váš mozek. Poslouží Vám k tomu celá řada společenských her, obrázků, úkolů, rébusů, ale také velmi známé a mnoho let oblíbené křížovky, osmisměrky, sudoku a jiné úkoly. Neváhejte a pusťte se do nich, ať natrénujete na další rébusy, které zde najdete.

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články