Myslela, že je to hloupý žert, pak se ale nevěsta rozplakala

Nečekaná událost na svatbě rozplakala nevěstu, ale i některé hosty. Jestli něco nečekala, tak to bylo gesto, které udělal její manžel. Myslela si nejprve, že žertuje.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Svatba má být dnem, kdy se podle nevěsty nic nepokazí a vše půjde podle plánu. Jakmile se v programu objeví něco nečekaného, může to opravdu vyděsit. Něco podobného se stalo na svatbě Stephena a jeho ženy, jelikož se rozhodl, že jí pořádně překvapí. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Na svatbě se stalo něco nečekaného

Obřad proběhl podle plánu

Vše bylo bez překvapení až do chvíle, než byl mladý pár oddán. Pak pomalu a jistě začala večerní zábava a schylovalo se k překvapení, o kterém nevěsta ani hosté neměli zdání. Jasno měl jen ženich, který všechno dopředu naplánoval a vymyslel. Věděl, že to jeho manželku šokuje a těšil se, až překvapení bude moci provést. 

i

Nevěsta dostala dárek

Když k nevěstě přinesli obyčejný papír, říkala si, že její manžel vymyslel nějaký fór a bude na svatbě hrát s ním. Byla ale docela zmatená, když papír rozbalila a uvnitř našla jen velkou gumovou a pískací kachnu. Chtěla dělat překvapenou, ale už při otevření vůbec netušila, co se bude dít, a proč takový dárek vlastně dostala. 

Chvíli kolem sebe vrhala zmatený pohled a čekala, že jí k tomu její muž něco řekne nebo jí alespoň napoví. Brzy se Stephen zvednul a prozradil jí, že to není dárek pro ní, ale pro nového pejska, kterého jí pořídil.

Do očí jí vhrkly slzy

Chtěla být silná a nedat najevo své dojetí, ale nedokázala se udržet. Nevěsta propukla v pláč, a to ve chvíli, kdy jí do ruky předali malého mopsíka. Bylo to štěňátko a ona byla tak šťastná. Její muž věděl, jak často o tomto plemeni mluví a vždy si chtěla pejska pořídit. Myslel si, že by to bylo ideální překvapení, které by ještě zpestřilo manželky den, a proto se rozhodl vše tajně naplánovat.

i

Nevěsta nemohla uvěřit tomu, že se jejich rodina rozroste o dalšího člena a láskyplně jej objímala a stále plakala. Brzy se uklidnila, zářila štěstím a byla vděčná za to, jak skvělého a pozorného má nyní manžela. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články