Muž vysázel pro svou slepou manželku tisíce květin. Jejich farma se stala hlavní turistickou atrakcí

Květiny mohou projevovat obrovskou škálu emocí. Můžete díky nim vyznat lásku, projevit vděk, ale i vyjádřit lítost. Jsou opravdu všestranné a pokud nastanou chvíle, kdy nebudete moci své emoce vyjádřit slovy, použijte květiny.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Květiny mohou projevovat obrovskou škálu emocí. Můžete díky nim vyznat lásku, projevit vděk, ale i vyjádřit lítost. Jsou opravdu všestranné a pokud nastanou chvíle, kdy nebudete moci své emoce vyjádřit slovy, použijte květiny. Nejčastěji se květiny využívají k vyznání lásky, proto se jimi obdarovávají ženy na den sv. Valentýna, narozeniny, výročí atd. Ovšem tento muž s nimi měl jiný záměr. Nezapomněl, že květiny jsou nejen krásné na pohled, ale také úžasně voní.

iŠťastný manželský pár

Pan a paní Kuroki se vzali v roce 1956 a dodnes žijí neuvěřitelně krásný život. Vychovali dvě děti a provozují úspěšnou mléčnou farmu v japonském Shintomi. Ovšem osud si zřejmě nevybírá, a tak i tuto rodinu postihla tragédie, kterou nikdo nečekal. Plány manželského páru odejít do důchodu a cestovat po Japonsku byly zmařeny, když paní Kuroki důsledkem cukrovky oslepla.

iTisíce květin těší všechny smysly

Manžel se nevzdával

Pan Kuroki věděl, že jeho žena je v depresi a naprosto zničená. Jako správný manžel se tedy rozhodl udělat něco, co by ji rozveselilo. Moc dobře věděl, že jeho žena miluje květiny shibazakury neboli mechové květy. Pár už jich měli zasazených na zahradě, a tak se rozhodl, že jich bude o trochu více. Přesněji řečeno o tisíce více.

Farma je hlavní turistickou atrakcí

Během pouhých dvou let zasadil pan Kuroki tisíce těchto květin, aby rozveselil svou ženu. Nejen vůně jejích oblíbených květin jí dodala dobrou náladu, ale také tisíce návštěvníků zahrady jí umožnily být v kontaktu s ostatními lidmi. Deset let poté, co byly shibazakury vysázeny, je mléčná farma stále hlavní turistickou atrakcí této oblasti. Všichni chtějí pole květin vidět, a to nejen pro jejich krásu, ale především z důvodu, že jsou důkazem pravé lásky, symbolem skutečného milostného příběhu. V době kvetení farmu navštíví 7 000 návštěvníků denně.

iFarma přijímá kolem 7 000 návštěvníků denně

Podívejte se na níže uvedené video, kde můžete na vlastní oči zhlédnout, jak vypadá skutečný důkaz pravé lásky.

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Autor článku

Renata Švejdová

Zobrazit další články