Muž v karanténě poslal nakupovat místo sebe psa

Když je člověk v karanténě, přemýšlí nad různými věcmi a postupy, jak se dostane k nákupu. Jeden Mexičan to vyřešil tím, že poslal na nákup svého psa

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Zajímavý počin se stal v Mexiku. Neznámý muž, který v tu dobu byl v karanténě, dostal chuť na křupky. Jelikož ale nemohl do obchodu jít nakupovat, poslal místo sebe náhradu. Přinesl mu pejsek to, co požadoval?

V dnešní době je nejlepší zůstat doma

Svoji roli bychom v těchto těžkých dobách měli hrát tak, abychom zamezili šíření epidemie, že se budeme hodně zdržovat doma a omezíme kontakt s ostatními lidmi. Tato situace vyžaduje občas kreativitu, které neváhají ostatní využít také v praxi.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Poslat nakoupit psa? Proč ne

Mexičan, který je v karanténě, poslal na nákup svého malého psa. Žije v Lomas de San Marina a o svůj příběh se podělil na sociálních sítích.

i

Muž dostal chuť na brambůrky, ale kvůli omezením, díky kterým musel zůstat doma, si musel poradit jinak. Rozhodl se tedy využít svého psa, kterého na nákup poslal.

Pejsek si poradil a donesl, co pán potřeboval

Nejbližší obchod byl jen přes ulici, a tak pro psa nebyl problém, aby tam „skočil“. Na psí obojek připevnil dopis s poznámkami a poslal mazlíčka do obchodu.

i

Na vzkazu bylo napsáno: „Dobrý den pane obchodníku. Prodejte prosím mému psovi nějaké Cheetos, oranžové, ne červené, které jsou příliš pikantní. Za obojkem najdeme dvacet dolarů. Varování: pokud nebude se psem hezky zacházet, budete pokousán. Váš soused.“

Prodejce, který si vzkaz přečetl, vzal mužovu žádost vážně, a tak šel do obchodu a vrátil se s brambůrky. Psovi je dal do tlamy a ten se poslušně zase vrátil domů, jak můžete vidět na fotografiích.

Pokud je člověk v domácí karanténě, neměl by do obchodu vůbec chodit. Využít může služby rozvozu nebo někoho poslat, aby mu nákup udělal a poté nechal za dveřmi. Nápad poslat psa je sice kreativní, ale také nemůžete po psovi chtít, aby udělal týdenní nákup. Každý by mě doma mít alespoň základní potraviny, ze kterých lze uvařit jednoduchá jídla a nákupy v této době omezit na maximum.

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Zobrazit další články