Mladé dívce byla nalezena roztroušená skleróza. Stihla porodit zdravé dítě

Roztroušená skleróza je velmi obávanou nemocí a mnoho lidí touží po tom, aby mohli žít plnohodnotný život. Jedné ženě se to povedlo a dokonce na svět přivedla krásného potomka, ze kterého měl radost i manžel.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Claire Evans bylo sotva 19 let, když jí byla diagnostikována roztroušená skleróza. I s posunem vědy, všemi výzkumy a průlomy, na roztroušenou sklerózu neexistuje žádný lék, jdou pouze zmírnit její příznaky. Léčba mladé dívce zabrala, příznaky se zmírnily a ona mohla alespoň na chvíli žít normálním životem, i s vědomím toho, že nemoc se může kdykoliv vrátit v plné síle.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Roztroušená skleróza je velmi obávanou nemocí

První dítě

Claire poznala svého manžela Paula v práci. 4 roky po jejich setkání se jim narodil chlapeček Harry, ovšem Claire se ani ne rok po jeho narození skleróza vrátila. Tentokrát nemoc zaútočila mnohem silněji než kdy před tím, Claire ochrnula pravá strana těla a invalidnímu vozíku se nevyhnula.

V důsledku všeho Claire přibrala několik desítek kil na váze, ovšem hlavními faktory zůstávaly:

  • nedostatek cvičení, kvůli ochrnutí,
  • předepsané steroidy.

Kvůli tomuto Claire ani Paul netušili co za překvapení je čeká o několik měsíců později.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
I přes nemoc žena otěhotněla

Zázrak narození

Claire netušila, že je těhotná. Proto, když se jedné noci probudila s bolestivými křečemi břicha, nemohla pochopit, co se to děje. Teprve až když bylo první dítě skoro venku, zavolal Paul sanitku. Ovšem, než ta přijela, obě děti byli již na světě a Claire i Paul byli bez sebe strachy. Claire i dvojčata, Macie a Charlie, byli převezeni do nemocnice, kde je ošetřil zkušený personál. To, co se stalo poté by si jen těžko někdo vymyslel.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Láska na první pohled

Ani ne tři hodiny po porodu byli Claire s Paulem a dětmi v nemocničním pokoji, když si Claire uvědomila, že Paul ji drží za pravou ruku… a ona to cítí. Poprvé po dlouhé době mohla cítit dotyk svého manžela. Cit do pravé půlky těla se jí postupně vracel. O několik dní později už mohla cítit i nohu, o týden později už mohla chodit, a nakonec byla schopna opět řídit, starat se sama o sebe i o své děti a vést normální život jako každý jiný.

iZdroj fotografie: Pixabay
Zázrak narození
Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články