Manželský pár předvedl na ledě úžasné taneční vystoupení

Taneční páry dokážou často předvést zcela unikátní šou, Když se tato dvojice ukázala obecenstvu, nikdo nečekal co se bude dít. A potom si každý vzpomněl na známý Titanic.

i Zdroj fotografie: youtube.com
                   

Kdo by neznal romantický film Titanic, ve kterém poprvé jako Jack zazářil Leonardo DiCaprio. Jeho partnerkou Kate byla tehdy Kate Winslet. Všichni tento film jistě známe, nejeden z nás si u něj pobrečel. Pro tento film je ale kromě hlavních dvou protagonistů typická i titulní píseň. Téměř každý si ihned vybaví zpěvačku Celine Dion, která písni My Heart Will Go On propůjčila svůj nezaměnitelný hlas.

i

Titanic podruhé

Ne, druhý díl tohoto velkofilmu se natáčet nebude. Ale píseň My Heart Will Go On se znovu objevila a znovu nás rozbrečela. A znovu byla spojená s ledem. Hlavními protagonisty jsou ale tentokrát krasobruslařský pár: 

  • Alexa Scimeca Knierim a 
  • Chris Knierim. 

Tento manželský pár svým dokonalým vystoupením ohromil publikum a nejeden divák musel zamáčknout slzu. Jestli je jejich manželství takové, jako jejich krasobruslařské vystoupení, pak musí mít tito dva dokonalý život!

iZdroj fotografie: youtube.com

Neobvyklý sportovní výkon

Na perfektně provedená krasobruslařská čísla jsou lidé ve světě krasobruslení již zvyklí. Avšak tento výkon byl pozoruhodný také tím, kolik vzbudil emocí.

Možná to byla láska, kterou tito dva krasobruslaři spolu sdílí, nebo vzpomínka na zamilovaný film. Zkrátka a dobře, výkon této sportovní dvojice nebyl obyčejný. Uchvátil nejen fanoušky krasobruslení. A navíc – vše ladilo do krásné filmové melodie. Kdo má srdce, muselo se ho to dotknout.

iZdroj fotografie: youtube.com

Perfektní shoda

Dobrá chemie je důležitá u každého sportu, kteří sdílejí dva sportovci, zejména pak při tanci a bruslení. Alexa a Chris jsou manželé od roku 2016 a je vidět, že se k sobě perfektně hodí. Bruslařskými partnery jsou od roku 2012.

i

Spolu s vývojem jejich vztahu rostly i sportovní výkony této dvojice. Pár získal bronzovou medaili (mimo jiných ocenění) na zimních olympijských hrách v roce 2018. Jejich dokonalé pohyby na ledě dostanou i vás!

i
Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Zobrazit další články