Starší manželé dělají vše pro to, aby se postarali o týrané koně, kteří nikdy předtím nepoznali lásku

Starší manželský pár se stará o týrané a opuštěné koně. Na svém ranči jim poskytuje tu nejlepší možnou péči a komfort.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Lidé po celém světě opouštějí a týrají nejen psy a kočky, ale i ostatní zvířata. Tyto ohavnosti dělají především proto, že ztratí zájem starat se o své mazlíčky a také z nedostatku peněz. Když si člověk pořídí například koně, je třeba, aby pro něj měl dostatek místa, vody, jídla a také svého času. Bohužel mnoho těchto krásných a majestátních zvířat končí vyhublých, týraných a naprosto zničených. Část z nich umírá v bolestech, nebo dokonce na jatkách.

Lidé jsou schopni týrat i koně

Pořídit si koně neznamená jen romantické vyjížďky při západu slunce, kovbojské ukázky a rytířské a indiánské honičky. Tento koníček vyžaduje obrovskou zodpovědnost, kterou bohužel budoucí majitelé mnohdy nevidí. Kůň není pes, křeček nebo kočka. Přestože i o tato zvířata je velká starost, koník přece jen potřebuje mnohem více péče a především místa. Starost o něj není jen finančně náročná, ale také časově. To si mnoho lidí před jeho koupí neuvědomí a poté to končí tragicky.

A přesně na takové neštěstí se již nemohli dívat starší manželé, kteří se proto rozhodli strávit zbytek života netradičně. Oba jsou už v důchodu, a tak jim nic nebránilo v tom ujmout se mnoha opuštěných koní a starat se o ně. Larry a Peggy jim vaří neodolatelná a chutná jídla, krmí je, a to především proto, že ví, že si tato zvířata zaslouží jen to nejlepší. V péči mají především týrané koně, jež zažili jen lidskou krutost. Díky tomuto úžasnému páru si ale nyní užívají zbytek svého života, cítí se konečně v bezpečí vedle někoho, kdo si jich váží, zahrnuje je láskou a skvělou péčí.

Zvířata na jejich ranči mají tu nejlepší péči

Tato nebohá zvířata si prošla hroznými zážitky. Jejich bývalí majitelé se o ně vůbec nestarali, nedávali jim najíst, a navíc je bili. Pro mnoho těchto koní bylo velmi obtížné lidem zase začít věřit. Naštěstí má tento starší manželský pár milující srdce a zázračné ruce. Zvířata se jim naučila zase důvěřovat a zázračně se uzdravovala. Jejich farma funguje více než tři roky a koně zde žijí svůj nový a mnohem lepší život. Na tomto pětihvězdičkovém ranči si užívají ty nejlepší služby a luxusní stravu.

Tento pár je známý po celém okolí, především díky svým rehabilitačním schopnostem, laskavosti a obětavosti. Manželé ukázali světu, že jsou koně nádherná a majestátní zvířata, která si zaslouží jen tu nejlepší péči, velké množství lásky a ochranu před lidským násilím a terorem. Larry a Peggy pomáhají těm, kdo si to opravdu zaslouží. A za to jim patří obrovské díky.

Co říkáte na počínání tohoto manželského páru?

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články