Neuvěřitelný talent: 9letý chlapeček s Downovým syndromem vás okouzlí svým zpěvem

Spousta dětí oplývá nějakým talentem v různých odvětvích své zábavy. Tento chlapeček má i přes Downův syndrom naprosto neuvěřitelně čistý hlas při zpěvu.

postižený zpěvák i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na světě existuje spousta dětí, která po svém narození či v průběhu dětství neměla tolik štěstí, jako ty ostatní. Někteří se mohou narodit s nějakou vrozenou vadou či nemocí, jiné postihne nějaká nemoc o něco později. Tyto děti mají tak svůj život častokrát o něco těžší a musejí se s tím nějakým způsobem vypořádat. Na spoustě z nich ani nelze poznat, že je něco může trápit. Podobným případem je i tento chlapec, který si evidentně užívá svůj talent i navzdory tomu, že jej postihl Downův syndrom.

Chlapec má Downův syndrom

Malý chlapec, kterému je pouhých 9 let, trpí onemocněním zvaným Downův syndrom. Jedná se o vrozenou vadu, která se nejčastěji projevuje jakousi mentální retardací. Lidé, jež tento syndrom postihl, mohou také často trpět na různé srdeční vady a choroby. Onemocnění se také projeví tím, že tito lidé mají atypický vzhled svého obličeje. Určitě je život s Downovým syndromem o něco složitější, než bez něj. Malému chlapci to však v jeho štěstí nijak nepřekáží a zdá se, že si svůj život užívá naplno.

Má rád hudbu

Malého chlapce naštěstí jeho nemoc nijak nelimituje. Rád zpívá, hraje na hudební nástroje a poslouchá hudbu. Je to zkrátka jeho náplň života, díky níž je naprosto šťastný a nic víc k životu nepotřebuje, jak se zdá. Na chlapci je také vidět, že do svého koníčku vkládá veškerou energii a snahu, kterou má. Láska k hudbě v něm propukla naplno a on je jí naprosto oddaný, i když trpí Downovým syndromem.

Teta chlapce natočila

Jednoho dne cestoval chlapec se svou maminkou a tetou autem. V jednu chvíli začal malý zpěvák zpívat známou píseň od světově proslulé pěvkyně Whitney Houston. Jakmile chlapec otevřel ústa, jeho teta byla rozhodnutá jej natočit. Rozsah jeho hlasu je totiž naprosto neuvěřitelný. V některých pasážích by se dal ztotožnit s autorkou originální písně. Nad jeho talentem tak nemůže nikdo pochybovat, ten je naprosto evidentní.

Video je populární

Teta se poté rozhodla, že video se svým synovcem nahraje na internet. Prakticky hned se nahrávka stala velmi oblíbenou a hodně sledovanou velikou spoustou lidí. V komentářích pod videem se také někteří podělili o svůj názor na malého zpěváka. Hromada uživatelů chlapci vysekává veliké pochvaly a poklony za to, s jakou bravurou si poradil s takto náročnou písní, jakou se snaží zazpívat i ostatní zpěváci. Ne každému se to však povede tak dobře, jako tomuto malému talentovanému pěvci.

S jakým dalším talentem jste se u dětí setkali?

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články