Maličká Megan prokázala nezdolnou vůli žít už v bříšku své maminky

Co se stalo této mamince, pro to nemá vysvětlení ani řada zkušených lékařů. Zjistila že je těhotná, ale to nebyla ta nejvíce šokující zpráva. Její plod se ukázal jako velmi odolný a doslova přežil vlastní potrat.

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Život někdy přináší tak neskutečné příběhy, že si je nevymyslí ani spisovatelé a scénáristé s opravdu rozvinou fantazií. Jedním z příkladů je příběh malé Megan a celé její rodiny, žijící v Irsku.

Problémy v těhotenství

Manželé Ross a Michelle tvořili se svými dvěma dětmi šťastnou a milující rodinu a s velkou radostí očekávali příchod dalšího potomka. Michelle předchozí těhotenství snášela vždy dobře, a tak ji nenapadlo, že by to tentokrát mohlo být úplně jinak.

iZdroj fotografie: Pixabay
Může miminko přežít potrat?

Když byla Michelle v šestém týdnu těhotenství, při práci najednou pocítila takovou bolest, že málem omdlela. Dopotácela se na toaletu a když za ní přišel ustaraný Ross, s hrůzou zjistil, že jak na oblečení jeho ženy, tak také na dlaždičkách jsou poměrně velké stopy čerstvé krve.

iZdroj fotografie: PxHere
Nemilá situace vyžadující okamžité řešení

Ross Michele okamžitě naložil do auta a odvezl do nejbližší nemocnice, kde jí lékaři ihned vyšetřili a přišli se smutnou zprávou, že došlo k potratu plodu. Ross a Michelle byli tou zprávou samozřejmě zdrceni, ale tak trochu ji vzhledem k situaci i očekávali. Naštěstí měli doma své dvě děti, pro které museli být silní a co nejdříve i psychicky v pořádku.

Nefunkční pilulky

Než byla Michelle propuštěna z nemocnice do domácího ošetřování, musela užít dvě tabletky, které byly podle lékařů určeny k tomu, aby nedošlo k infekci dělohy. Jednu noc strávila Michelle v nemocnici na pozorování a na druhý den ji už pustili domů. 

Podle instrukcí lékařů se Michelle za 10 dní vrátila do nemocnice na vyšetření, které mělo ukázat, jestli je její děloha v pořádku a jestli v ní nezůstaly nějaké nechtěné známky přerušeného těhotenství. V ten den se však stalo něco naprosto nečekaného!

iZdroj obrázku: Pixabay
Pokyny lékařů jsou mnohdy důležité

Při vyšetření lékaři zjistili, že v Michellině břiše tluče malé srdíčko. Ukázalo se tak, že přes potrat a podané léky byla Michelle nadále těhotná, což bylo i pro odborníky obrovským překvapením. Podrobná vyšetření ukázala, že Michelle původně čekala dvojčata a druhé dítě skutečně potratila.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Lékaři nechápou, jak se to stalo

Michelle později řekla, že zpráva o tom, že v sobě nosí živé miminko, byla ta nejkrásnější na světě. A aby měl tento příběh skutečně šťastný konec, rodičům se narodila krásná a zdravá holčička, které dali původní irské jméno Megan, což znamená:

  • dcera moře, a také 
  • dítě světla.

To se k životnímu startu této malé slečny opravdu hodí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Zobrazit další články