Adoptovala si opuštěného pejska, který na ni vyčkával před hotelem. Letuška tvrdí, že to byl jasný osud

Letuška si se psem, který se potuloval kolem hotelu, vytvořila přátelský vztah. Později se rozhodla pejska adoptovat.

Pes u okna i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Psi jsou ta nejvíce věrná stvoření na této planetě. Dají vám tolik lásky, kolik jen mohou, a téměř nikdy nechtějí nic nazpět. Stačí jim, když se o ně staráte, krmíte je, chodíte s nimi ven, dáváte jim lásku a oni vám to vrátí hned stonásobně. Jedním z nejvíce věrných psů je rozhodně pejsek jménem Rubio. Jeho příběh s letuškou jménem Olivia Sievers chytil za srdce opravdu mnoho lidí. Tento příběh nám všem ukazuje, jak to vypadá, když do našich životů zasáhne osud.

Příběh letušky a pejska

Vztah mezi psem a člověkem bývá velmi silný, avšak udržovat kontakt na dálku není snadné ani pro jednu stranu. Letuška Olivia Sievers často cestovala mezi Německem a Argentinou a jednou se zde setkala se zatoulaným psem, kterému říkala Rubio. Zpočátku netušila, že tento nečekaný vztah změní celý její život. Rubio ji následoval, když se vrátila do hotelu, a postupně mezi nimi vzniklo velmi zvláštní přátelství. Olivia mu darovala deku, aby mu nebyla zima.

Vzniklo mezi nimi přátelství

Poté, co Olivia darovala pejskovi deku, musela odletět zpět do Německa. Chtěla se s pejskem rozloučit, předtím než ho na několik dní opustí, ale Rubio nebyl na místě, na němž vždy na svou kamarádku čekal. Olivia se strachovala, zda se mu něco nestalo, ale nabyla dojmu, že se pejsek prostě jen ztratil nebo si ho možná někdo vzal domů. To ale ještě netušila, že je Rubio ten nejvíce věrný pejsek na světě.

Žena se psem iZdroj fotografie: Depositphotos

Čekal na ni

Rubia si ve skutečnosti nikdo domů nevzal a ani se neztratil. Když se Olivia do Buenos Aires vrátila, Rubio ji čekal před hotelem a vrtěl nadšeně ocasem. Toto se opakovalo, pokaždé když se Olivia vrátila, a Rubio se stále držel v okolí hotelu. Olivia se rozhodla, že ho vezme s sebou do Německa, aby mohli být většinu času spolu. Rubio tak získal nový domov u své lidské kamarádky, do níž se zamiloval na první pohled. Olivia tvrdí, že to, že se s pejskem poznala, byl její osud. 

Co říkáte na toto osudové přátelství mezi ženou a psem?

Zdroj: DobreSprávy
Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články