Mladému lékaři zazvonil telefon. Příběh chlapečka ze záhrobí, který zachránil svoji maminku

Někteří lidé tvrdí, že byli svědky nadpřirozených jevů. Pravděpodobně byl tohoto jevu svědkem i tento mladý lékař, který údajně mluvil po telefonu se zesnulým chlapcem.

stetoskop i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Na světě existuje spousta lidí, jimž se během života staly podivné věci. Někdo například vidí osoby někde, kde reálně nikdo není. Jiní naopak slyší známé hlasy, které v dané situaci není možné slyšet. Někdy se může jednat jen o blouznění těchto lidí, jiní jsou ale stoprocentně přesvědčeni o tom, co viděli či slyšeli. Podobný případ se stal tomuto mladému lékaři, jemuž údajně volal malý chlapec.

Lékař pracoval na dětské poliklinice

Po dokončení lékařské fakulty byl tento lékař zařazen na dětskou polikliniku. Dle svých slov očekával nějaké staré zařízení plné zastaralých přístrojů a starého vybavení. Naštěstí se mýlil a jeho pracoviště bylo zbrusu nové. Vše bylo nově postavené pro účely dětské polikliniky. Jeho noví kolegové jej mile přijali jako novou posilu a lékař měl ze své práce skvělý pocit.

Muži zazvonil telefon

Během prvního pracovního týdne se tento lékař nesetkal s ničím netradičním. V pátek se rozhodl, že do své práce dorazí o něco dříve, aby si udělal pořádek v papírech. Muž byl toho názoru, že když jej nikdo a nic nerozptyluje, pracuje se mu s papíry lépe. Asi hodinu před začátkem pracovní doby zazvonil lékaři telefon. Muži to přišlo v tuto dobu velice zvláštní, ale rozhodl se sluchátko zvednout, i když ještě neměl ordinační hodiny.

Lékaři volal malý chlapec

Muž přiložil sluchátko k uchu a představil se. Ve sluchátku se ozval hlas malého chlapce. Chlapec se představil a naléhavě poprosil lékaře, zda by mohl pomoct jeho mamince. Lékař se chlapce zeptal, co se s jeho maminkou děje, na což mu bylo odpovězeno, že maminka umírá. V tu chvíli začal mít lékař strach, nejdříve se ptal, proč umírá. Poté řekl chlapci, ať zavolá záchrannou službu. Na toto mu chlapec již jen slabým hláskem řekl adresu a hovor ukončil.

telefon iZdroj fotografie: Pixabay

Muž spěchal na pomoc

Vyděšený lékař ihned vyrazil na adresu, již mu sdělil chlapec. Na tomto místě spatřil lékař pootevřené dveře od bytu. Vešel tedy dovnitř, hlasitě se zeptal, zda už zavolali sanitku. Nedostalo se mu však žádné odpovědi. Když poté vešel do další místnosti, uviděl tam ležet ženu, která byla velice bledá, měla studené ruce a sotva hmatný pulz. Na podlaze vedle ní ležela lahev alkoholu a nějaké tablety. Muži tedy bylo jasné, že si žena vzala smrtelnou dávku léků a zapila je alkoholem.

Lékař ženu zachránil

Muž urychleně zavolal sanitku a ženě poskytl první pomoc. Ženu se naštěstí podařilo zachránit, lékař záchranářům také řekl, že žena mu volala sama, jelikož si omylem vzala větší množství léků. Udělal to proto, aby ženu nezavřeli na psychiatrii. Když ženu odvezli do nemocnice, před domem se lékař setkal se stařenkou. Ta se vyptávala, co se stalo, muž ji tedy popsal, jak mu volal syn této paní. Toto mu však stařenka vyvrátila, jelikož zachráněné ženě měsíc před tímto případem syn zemřel.

sanitka iZdroj fotografie: Pixabay

Muži případ nedával smysl

Lékař se vrátil do své ordinace těsně před začátkem ordinačních hodin. Sestřička se jej ptala, kde byl. Muž jí tedy celý příběh vyprávěl. Žena mu však začala vysvětlovat, že je nemožné, aby mu někdo volal na telefon, jelikož telefon ještě není připojený. Muž tedy ihned svůj telefon zkontroloval a opravdu z něj nevedl žádný kabel. Po pár letech lékaře navštívila zachráněná žena se svou rodinou a dvěma novorozenými dětmi a za vše muži poděkovala.

Kdo mohl podle vás lékaře tehdy informovat?

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články