Krasobruslařský pár odrovnal porotu. Šlo o vrcholné číslo sezóny

Francouzský krasobruslařský pár Vanessa Jamesová a Morgan Cipres předvedli na Mistrovství Evropy v Ostravě neuvěřitelnou podívanou. Není divu, že získali evropský titul.

i Zdroj fotografie: depositphotos.com
                   

Krasobruslení je velmi působivý sport. Působí ladně a uvolněně, není však žádných pochyb o tom, že i přes svůdné kostýmy drobných krasobruslařek a obtažené obleky krasobruslařů jde nejen o estetickou podívanou za doprovodu příjemné hudby ne nepodobnou tanci, ale také o překonávání limitů, bolestivé pády, zranění, únavu a touhu vítězit, jako je tomu koneckonců u všech vrcholových sportů.

iZdroj fotografie: depositphotos.com

Všechna vystoupení profesionálních krasobruslařů jsou kouzelná, některé dvojice však mají dar povýšit svoje vystoupení na umělecké dílo.

Podívaná, která vyráží dech a získává medaile

Francouzka Vanessa Jamesová a její o čtyři roky mladší partner Morgan Cipres patří mezi krasobruslařskou špičku, takže požadavky na provedení jejich soutěžního vystoupení v rámci Mistrovství Evropy v Ostravě byly vysoké.

iZdroj fotografie: depositphotos.com

Na bezchybnou podívanou spoléhali nejen porotci, ale také přítomní diváci a fanoušci. Ačkoliv výkony této dvojice bývají vždy nadprůměrné, svým vystoupením překonali veškerá očekávání. Podívejte se sami na jejich vítězné video!

Když drobná afroamerická krasobruslařka vyjela na led v černých krátkých šatech za doprovodu sošného svalnatého Francouze zahaleného ve stejné barvě a rozezněly se první tóny písně Earned It od The Weekend, začalo být jisté, že půjde o nezapomenutelný zážitek.

i

Jakmile mladá dvojice zahájila svoji sestavu, doslova vyrazili svým talentem a perfektním provedením dech všem lidem v publiku. Není divu, že na tomto turnaji předběhla tato pohledná dvojice všechny svoje soupeře a suverénně skončila na prvním místě.

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články