Když začala předvádět svoje krasobruslařské umění, všem divákům spadla brada na zem

Krasobruslení je obrovské umění a opravdu nádherný sport, který dokáže lidem vyrazit dech. Zvlášť pokud ho provádí takto nadaná krasobruslařka.

Dívka bruslí na ledě i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Krasobruslení je disciplína, která patří mezi nejtěžší sporty, vyžaduje obrovskou dávku odvahy, talentu a zkušeností. Tito sportovci se odváží provádět pohyby a kroky na ledě, které by běžný člověk ani nezkusil, protože si uvědomuje, jak velké nebezpečí zde hrozí v podobě pádu na tvrdý led. Krasobruslení je pro tyto sportovce skutečným uměním, kde každý výkon je jedinečný a originální. 

Neuvěřitelný talent 

Jednou z těchto talentovaných krasobruslařek je patnáctiletá Alexandra Trusová, která dokáže svým vystoupením a výkonem okouzlit každého diváka. Díky svým zkušenostem a talentu již v patnácti letech dosáhla mnoha světových rekordů v kategorii freestyle a stala se dvojnásobnou juniorskou mistryní světa. Její neobyčejné dovednosti a talent ji posunuly na samotný vrchol krasobruslení, kde je jednou z nejuznávanějších krasobruslařek na světě. 

Všem se tajil dech

Její výkony na ledě jsou naprosto úchvatné, s dokonalými piruetami a skoky na tenkých bruslích. Kromě toho se také zúčastnila mezinárodní soutěže v Kanadě, kde předvedla své vystoupení v elegantním černobílém oblečení. V průběhu vystoupení postupně zvyšovala své tempo s hudbou a přidávala na složitosti svých krasobruslařských figur. Zvláště ohromující byla část vystoupení, kdy se Alexandra dokázala ohnout dozadu, až se rukama dotýkala ledu. 

Nádherné vystoupení

Tato krasobruslařská hvězda si skutečně zaslouží nejvyšší uznání a pochvalu za své jedinečné umění. Jakmile se objeví na ledě, všichni diváci už předem vědí, že to, co předvede, bude opravdu nádherné. A přesně to se stalo i při její zmíněné jízdě, která se stala hitem internetu a za kterou si získala obrovský respekt. Na její vystoupení, ze kterého všem divákům spadla brada, se můžete podívat níže. 

Co na její vystoupení říkáte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články