Krásný dobrý skutek: 20 let žila v pronájmu, dokud se neobjevil tento hrdina

Tato žena měla velké štěstí, že si našla pronájem za hezké peníze. Jednoho dne se ale majitel rozhodl vše změnit a ženě se ozvali jeho právníci.

podpis smlouvy i Zdroj fotografie: Freepik
                   

V současné době mnoho lidí řeší vysoké nájmy, drahou energii a další položky, jejichž ceny rostou nahoru. Z tohoto důvodu je pro mnoho mladých lidí nemožné, aby se odstěhovali od svých rodičů. Tato žena měla velké štěstí, když našla dům k pronájmu, za který jeho majitel nechtěl moc peněz. Po několika letech se ale majitel rozhodl vše změnit a nechal ženu kontaktovat svými právníky.

Lidem nezbývají žádné peníze

Ti, kteří už mají školu za sebou a musí chodit do práce, mají častokrát problémy s tím, kde vzít více peněz. Tak, jak se vše zdražuje, tak ani zaměstnavatelé nemohou neustále přidávat svým zaměstnancům peníze, jelikož sami musí platit výdaje. Pokud má člověk nedostatečný plat, kterým by pokryl všechny své potřeby, musí se obrátit na úřady nebo si najít další práci. Hodně lidí z tohoto důvodu zůstává bydlet u svých rodičů, i když už je jim 30 let a mají několik let partnerku / partnera.

Občas se stává, že se takoví lidé rozhodnou zůstat bydlet se svými rodiči i v momentě, kdy už plánují založit rodinu, protože si celá rodina rozloží náklady za bydlení mezi sebe a vyjde je to výhodněji. V dnešní době proto lidé obětují trochu soukromí, ale zároveň si zařídí bydlení jinak, když se nemohou odstěhovat do vlastního. Tato žena si naštěstí našla pronájem domu za hezké peníze, ale časem obdržela šokující zprávu od majitele domu.

Žena měla velké štěstí na nové bydlení

Žena jménem Jane se nastěhovala do pronajatého domu, když jí bylo 29 let. V té době se s majitelem dohodla na nájmu ve výši necelých 3 000 Kč. Taková částka by jistě potěšila každého nájemce a Jane byl velmi vděčná, že má takovou možnost. Zpočátku byl dům hodně smutný, ale od doby, kdy měl novou nájemkyni, se hodně změnilo. Jane se o dům hodně starala a také v jeho okolí vysadila hodně květin, které dům rozzářily. Všiml si toho samozřejmě i majitel nemovitosti pan John Perrett.

zahrada se stromem iZdroj fotografie: Depositphotos

Telefonát od právníků

Po 22 letech, kdy Jane v domě bydlela a vždy platila nájem včas, se jí jednoho dne ozvali právníci pana Perretta. Ti po Jane chtěli její osobní údaje a když Jane zjistila proč, nemohla ani mluvit. Pan Perrett se jí totiž rozhodl dům přepsat, jelikož se bude stěhovat do domu pro seniory. Pan Perrett jí byl totiž velice vděčný, že se o dům celou dobu hezky starala, a navíc neměl žádné děti, které by nemovitost mohly zdědit.

Jane zjistila více o majiteli domu

Protože Jane byla ve velkém šoku, rozhodla se zjistit, proč je pan Perret tak štědrý. Po čase zjistila, že majitel nemovitosti je vlastně milionář, který celý život rozdává těm, kteří to potřebují. Když mu před 30 lety transplantovali ledvinu, daroval poté nemocnici obrovský finanční dar. Zároveň rozdával svůj majetek sousedům, kteří neměli moc peněz nebo se jim něco rozbilo. Nyní se však musel odstěhovat do domova seniorů, protože u něj lékaři objevili Parkinsonovu chorobu, a proto se rozhodl Jane dům darovat.

Jak byste reagovali na takovou informaci vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články