Královská rodina přišla o blízkého člena. Jeho smrt tajili podezřele dlouho. Jako by snad nechtěli, aby se o tom někdo dozvěděl

Přestože policie přesnou příčinu smrti jednačtyřicetiletého muže podle zákona nemůže zveřejnit, existuje zásadní podezření, že zemřel na předávkování drogami.

Pohřební svíčka a květina i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Britskou královskou rodinou otřásla nečekaná smrt první lásky vnučky královny Alžběty II. princezny Beatrice. Jedenačtyřicetiletý italský playboy Paolo Liuzzo zemřel za poněkud nejasných okolností v Miami na Floridě. Jeho bezvládné tělo se našlo v hotelu už začátkem února. Až nyní se však informace dostala na veřejnost, což vypadá podezřele. Podle všech dostupných zpráv bylo příčinou jeho úmrtí předávkování drogami.

Princezna ho chtěla představit babičce

Nejstarší dcera prince Andrewa a vévodkyně z Yorku Sarah začala s pohledným a o šest let starším Italem randit v roce 2005, kdy jí bylo 17 let. Poznali se v luxusním švýcarském lyžařském středisku Verbier. Beatrice se zamilovala natolik, že svého vyvoleného chtěla dokonce představit královně Alžbětě II., uvedl server TheSun. O rok později se ale pár rozešel. Od té doby to šlo s Liuzzem, který zdědil milionové jmění po svém zesnulém otci, z kopce.

Král Karel III. se vyjádřil ke vztahu Meghan a Harryho. Veřejnost svými slovy zaskočil

Holdoval alkoholu, drogám i ženám a opakovaně se dostal do křížku se zákonem. „Paolo si v osobním životě nevedl skvěle. Miloval party a hazardní hry. Začal užívat spoustu léků, což vedlo ke kokainu a tvrdším drogám. Měl rychlý životní styl a všichni jsme se báli, že ho to nakonec dožene,“ cituje britský web DailyMail kamaráda Liuzza s tím, že navíc měl i velké dluhy. „Vždycky si půjčoval peníze na zaplacení půjček. Stal se z toho začarovaný kruh,“ dodal.

Policie má podezření na předávkování drogami

Policie našla mrtvého Liuzza v miamském hotelu 7. února. Panuje podezření, že důvodem jeho smrti bylo předávkování. Přesnou příčinu ale vyšetřovatelé s odkazem na tamní zákony neuvedli. Bylo to vyšetřováno jako úmrtí z předávkování. Vyšetřování je otevřené a stále probíhá,“ řekl britským médiím policejní důstojník Michael Vega. Tělo zesnulého bylo letecky převezeno na Long Island v New Yorku, kde se 16. února uskutečnilo poslední rozloučení.

Kvůli držení kokainu byl Liuzzo už v minulosti zatčen v Austrálii. Před pěti lety byl také obviněn ze smrti studenta v pěstním souboji v americkém Massachusetts. Za napadení a ublížení na zdraví mu soud vyměřil 100 hodin veřejně prospěšných prací. Přestože je princezna Beatrice od roku 2020 vdaná a s manželem, italským šlechticem a realitním magnátem Edo Mapelli Mozzim, mají tříletou dcerku Siennu, nečekaná smrt první lásky ji zasáhla.

Co si myslíte o smrti princezniny první lásky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Zobrazit další články