Karma aneb co vás čeká podle roku narození

Každý touží po tom vědět o svém životě přece jenom něco více, než může běžně zjistit. Tibeťané tuto možnost nabízejí a dokonce vám umožní lehce nahlédnout do své budoucnosti.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Snad úplně každý z nás by rád znal svou budoucnost. A kdo ne? Kdyby ji každý znal, jistě by celý život postavil na jiném základu. Budoucnost by naplánoval a žil tak, jak by každý sám chtěl a přál si. Pokud jste člověkem, který věří v osud, tak jistě víte, že pro každého je přichystán jiný úkol a jiný život. Možná je to k neuvěření, ale i vy sami, bez pomoci věštců, kouzelných bytostí, vědem či čarodějnic, se můžete dozvědět, co je pro vás připraveno. A jediné co k tomu potřebujete, je pouze vaše datum narození. Pomocí tabulky Mewa s číselným systémem devět, můžete zjistit, jaký je váš osud či kolik reinkarnací žijete.    

i

1. Mewa

Podle Mewy jste neklidný člověk bez ambic a se spoustou pesimismu ve své duši. Sice se rádi přizpůsobíte každé situaci, ale uvnitř stále odoláváte a máte tvrdohlavou osobnost. Také dětství pro vás nebylo jednoduché a vaše náchylnost k nemocem je příliš vysoká. Pokud o sebe nedbáte, vaše osoba podléhá závislostem. Nemoci, které vás mohou nejčastěji potkat, jsou ty, které patří k ledvinám a močovým cestám – věnujte jim pozornost. Dávejte si pozor i na deprese, ke kterým má vaše osobnost velké sklony. Tyto stavy potřebujete vyvážit láskou a pozorností. Váš život je skromný, a za to vás mají blízcí rádi.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Osud může být děsivý, ale také nádherný…

2. Mewa

Druhá Mewa o vás vypovídá, že jste přátelský člověk, ale s neambiciózní osobností. Volíte spíše tradici před moderním způsobem života a snadno se ztrácíte v úplných detailech. Váš životní cíl je pomoc druhým. Velmi často trpíte chronickým deficitem spánku, nedostatkem energie a tím trpí i vaše kůže, vlasy a střeva. Váš život žijete spíše ve střední úrovni a penězům nepřikládáte velký význam. Máte velké sklony k hazardu, proto doporučení Mewy zní: Věnujte se přírodě a pomocí druhým. 

3. Mewa   

Třetí Mewa odpovídá o osobě, která je nezávislá, šťastná, srší optimismem a cítí se mladá. Máte rádi častou aktivitu, rádi mluvíte a rádi všemu dobře organizovanému velíte. Nadruhou stranu nejste tolerantní člověk a nepřijímáte věci, které nejsou s přesností podle vás. Nejhorší vaší vlastností je utrácení peněz a tvoření dluhů. Vaše životní povolání je většinou hudebník, učitel, spisovatel, ale i umělec – kreativní duše.    

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Zjistěte, jací doopravdy jste

4. Mewa

Neradi vyčníváte a spíše rádi zapadnete v davu lidí. Někdy se můžete chovat nestabilně, cítíte se unavení a velmi vyčerpaní. Ranní vstávání je pro vás trestem, protože energie není plně nabitá. Z toho důvodu je i váš zdravotní stav podlomený. Objevují se u vás potíže s dechem, ale i střevní a virová onemocnění. Rodinu nezakládáte příliš brzy, ale naopak čím později, tím pro vás lépe. Vážné známosti se vám vyhýbají obloukem. Vaše zaměstnání je tam, kde můžete hodně komunikovat a organizovat.    

5. Mewa

Číslo pět o vás vypovídá extrémnost a sílu, především u mužů. Každý vás uznává a váží si vás. Často se vám ale stává, že ztrácíte motivaci. Hazardní hry jsou vám blízké a podléháte závislostem. Vaše tělo je náchylné k onemocnění střev, ale i k rakovině a chorobám srdce. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Motivace je důležitá při plnění snů

6. Mewa

Své cíle umíte nastavit hodně vysoko a za tím jsi jdete. Jste intuitivní, ale zároveň se bojíte selhání, což vás naopak popohání ještě dál. Vaším každodenním chlebem je neustálé rozvíjení se. Vaše tělo je občas velmi slabé a podlehne horečce, bolestem hlavy a vysokému krevnímu tlaku. Ve vztahu milujete, když jste dobýván a můžete váš milostný život ovládat. Vaše životní profese je: právník nebo učitel.  

7. Mewa

Rádi komunikujete, proto se slova stávají vaší silnou zbraní. Máte manipulativní povahu a rádi své blízké ovládáte pomocí hezkých slov. Ve společnosti jste to vy, kdo musí mít důležité a hlavní místo. Od 40. let vám začne krásný život plný štěstí a lásky, protože pravá láska je pro vás prioritou. Jenže velká chyba je ta, že nejste vytrvalí a brzy v něčem selháváte. Posilujte orgány, jako jsou žaludek, ledviny a pohlavní orgány – nemáte je v dobré kondici. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Seznamte se se svou budoucností

8. Mewa   

Tvrdohlavý člověk, ale sebevědomá osobnost zároveň. Vaše povaha je chtíc či nechtíc manipulativní a konzervativní. Vaše fyzická zdatnost je velmi silná, ale mohou se u vás projevit potíže s rameny, zády, klouby, ale i potíže s depresemi a zácpou. Peníze pro vás hrají hlavní prim a řádně a s promyšlením přemýšlíte o svých investicích.  

9. Mewa

Váš zevnějšek je krásný a příjemný. Jste bohatí a rádi žijete luxusním životem a necháváte si jej bez rozmyslu závidět – je vám to příjemné. Ovšem, jste netolerantní člověk a pod kůží jste impulzivní a od ostatních i od sebe čekáte pomale nemožné. Trpíte věčnou zklamaností a potkávají vás často potíže spojené s nespavostí, nervami, srdečními a očními problémy. Máte majetnickou a žárlivou povahu. Vaší ideální prací je herectví, spisovatelství a umělectví.   

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Zobrazit další články