Jedináček, který si dlouho přál sourozence, jej nalezl pod vánočním stromečkem

Mnoho dětí si často přeje sourozence. Jeden takový jedináček měl stejné přání, které se mu nakonec splnilo. Svého sourozence doslova našel pod vánočním stromečkem

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Ačkoliv sourozenectví obnáší řadu kompromisů a sporů, většina z lidí, kteří takto vyrostli, je za tuto možnost vděčná. Že se nejedná o žádnou samozřejmost, o tom ví své i 10letý Owynn. Ten si mladšího sourozence usilovně přál již od útlého věku. Jeho rodičům, kteří sami po dalším dítěti toužili, však osud druhého potomka nedopřál. Vše se změnilo v období, pro které jsou zázraky typické – o Vánocích.

iZdroj fotografie: Pixabay.com

Plán Stacey a Adama, rodičů Owynna, byl jasný – mít alespoň dvě děti. O druhého potomka se snažili dlouhých 7 let, avšak marně. V rámci této doby Stacey, která vyrostla s celkem 13 sourozenci a vždy si přála početnější rodinu, pětkrát potratila. Úspěšné nebylo ani umělé oplodnění. Po sérii zdlouhavých a vyčerpávajících procedur se pár rozhodl dopřát svému synovi sourozence jiným způsobem – adopcí. 

(Před)vánoční zázrak

V tomto rozhodnutí utvrdilo Stacey a Adama přečtení synova dopisu určenému Santa Clausovi. V něm byla jediná položka – mladší sourozenec. Ačkoliv byl proces adopce náročný a plný překážek, jednalo se o krok správným směrem.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Děti si často přejí sourozence

V rámci adopčního programu poznal pár Kendru – mladou těhotnou ženu, která se rozhodla dát své dítě k adopci. Po několika sezeních si navzájem padli do oka. Na základě toho si Kendra za adoptivní rodiče své nenarozené dcery vybrala právě Stacey s Adamem.

Malá Naylee se narodila 6. prosince. Díky jejímu výbornému zdravotnímu stavu si ji její adoptivní rodiče mohli odnést domů již o dva dny později. Veškeré záležitosti týkající se adopce byly před Owynnem utajeny. Chlapec tedy neměl sebemenší tušení, že již brzy se jeho největší přání vyplní.

iZdroj obrázku: Pixabay
Rodina se rozrostla

Naylee se ve svém novém domově poprvé ocitla v době, kdy její bratr nebyl doma. Stacey s Adamem ji zabalili do měkké deky a položili pod vánoční stromek. Jakmile dorazil Owynn a svoji sestru poprvé spatřil, nemohl uvěřit vlastním očím.

iZdroj fotografie: PxHere.com
Dárek pod vánočním stromečkem

Vytryskly mu slzy a celý dojatý prohlásil, že se jedná o nejkrásnější vánoční dárek, který mohl dostat. Aby měl chlapec památku na tento speciální okamžik, byla jeho reakce zachycena na kameru. Záběry z nahrávky nahráli neméně dojatí rodiče také na internet, kde se spustila lavina vřelých reakcí. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Zobrazit další články