Jakub Prachař promluvil ke spekulacím o zásnubách s jeho partnerkou Sarou Sandevou

Spekulace o zásnubách Jakuba Prachaře a Sary Sandevy zaplavily internet. Herec musel mnohé vysvětlovat.

Jakub Prachař s partnerkou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Hvězdy českého rybníčku to nemají jednoduché. Každé jejich slovo na veřejnosti je zaznamenáno a následně opakováno v mnoha zdrojích. Pokud si chtějí udržet nějaké soukromí, je tak třeba dávat pozor na svá slova a neprozrazovat nic, co nechtějí později řešit. Bohužel tohle pravidlo neuhlídal známý herec Jakub Prachař, a rozvířil tak mnohé diskuze.

Musel promluvit

Herec je také oblíbeným moderátorem a bavičem. Jeho smysl pro humor je jedinečný a originální, což často uplatňuje také na pozici porotce v talentových a zábavných soutěžích. Schopnost pobavit diváky se mu však jednou vymstila. A to v jedné show, kde zavtipkoval na téma prstýnků, což mu diváci ani hladová média nemohli odpustit. Chtě nechtě musel promluvit.

Objevily se spekulace a diskuze o tom, že herec plánuje svatbu. Konkrétně se svou poměrně novou partnerkou Sandrou Sandevou. Prachař navštívil nedávno Slovensko, kde se stal hostem televizní show. Samotné rozhovory s moderátory obvykle pro diváky nepředstavují nic extra atraktivního, a tak je potřeba, aby byli hosté schopni vtipkovat na jakákoliv témata.

Potenciální ženich

Za takové téma si zvolil Prachař právě zásnubní prstýnky. Později musel vysvětlit, že šlo o pouhé vtipkování a pobavení diváků. Ke spekulacím o svatbě se následně vyjádřil takto: „Co já vím, tak se žádná svatba nechystá. Myslím, že bych měl o tom jako potenciální ženich vědět co možná nejvíc.“ A tak Prachař zchladil všechny ožehavé diskuze na tuto otázku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sara Sandeva (@sarasandeva)

Kromě svatby se však také spekuluje o těhotenství Jakubovy partnerky. Pro herce by to bylo jeho druhé dítě a také druhá manželka. Zdá se, že to slavné dvojici klape a na obzoru nejsou žádné mráčky. Pár pravděpodobně spojuje jejich herecké zaměstnání. Fanoušci se nemohou dočkat, až pár oznámí nějaké novinky ohledně jejich vztahu. Nezbývá než trpělivě čekat.

Jak se vám líbí tento slavný pár?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články