Talentovaný herec Jakub Prachař se snaží udělat dojem na partnerky i neotřelými triky, které se naučil od svojí babičky

Zamilovaná dvojice, kterou herec tvoří s kolegyní z branže Sarou Sandevou, si vyrazila za dubajským sluníčkem. Ještě předtím ale Sandeva dostala originální valentýnský dárek.

Jakub Prachař s partnerkou Sarou Sandevou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Rozmazlovat partnerku květinami, čokoládou, luxusní večeří, drahými šperky nebo exotickou dovolenou je pro nenápadité muže hračka. Jenže vymyslet dárek, který by ženu opravdu překvapil a současně by ocenila i jeho originalitu a vlastnoruční výrobu, už tak snadné není. Všeuměl Jakub Prachař (39) je ale formát, pro něj to žádný problém není.

Dostala vlastnoručně vyrobený dárek

Talentovaný herec, muzikant a moderátor má nadání i pro činnosti, které byste do něj vůbec neřekli. Třeba pro ruční práce, jež jsou signifikantní spíš pro ženy. Miluje háčkování, což nedávno zjistila i jeho partnerka herečka Sara Sandeva (25), s níž si právě užívá dovolenou v Dubaji. K svátku všech zamilovaných Valentýnu totiž dostala od Jakuba háčkovanou šálu, kterou sám vyrobil.

Háčkovat šikovného herce naučila jeho babička. „Moje babička asi chtěla vnučku, a tak mě naučila háčkovat, vyšívat a plést, teď to učím svoji dceru a hodně mě to s ní začalo bavit. Začal jsem znovu háčkovat a svojí dívce jsem k Valentýnu uháčkoval šálu. Někdo chodí pro diamanty, já to vzal opačnou cestou, koupil jsem vlnu a dal se do toho,“ cituje Prachaře Aha!.

Troufne si i na renovace bytu

Přestože syna herců Dany Batulkové a Davida Prachaře považuje spousta lidí za vtipálka, jeho nadšení pro ruční práce je zřejmě opravdové. Sandeva totiž není jediná, kdo od něj šálu dostal. V době, kdy po hercově boku byla modelka Agáta Hanychová, uháčkoval šálu i pro jejího tehdy ročního syna Kryšpína. Prachaře podle Blesku od jeho záliby neodradil ani fakt, že šála chlapečka kousala a nechtěl ji nosit.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jakub Prachar (@jakub_prachar)

Výčet domácích prací, které Prachař bravurně zvládá, ale háčkováním nekončí. Klidně by se mohl živit jako hodinový manžel. Nejsou mu totiž cizí ani žádné kutilské práce. Troufne si i na náročné renovace v domácnosti. Dal jsem dohromady celý byt, rád třeba něco brousím. Mohl jsem si koupit novou kuchyňskou desku, ale já radši renovoval tu starou, koupil jsem si brusku, smirkové papíry, laky, štětce, vymontoval a opravil dřez,“ dodává Prachař.

Co říkáte na to, že herec zvládá domácí práce všeho druhu?

Zdroj: Aha!, Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Zobrazit další články