Herečka Pavla Tomicová se po dlouhé době objevila opět ve společnosti. Vypadá naprosto skvěle

Herečka Pavla Tomicová se ukázala na jednom z galavečerů. Všechny přítomné ohromila svým vzhledem i dobrou náladou.

Pavla Tomicová v černých šatech i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Nedávno se objevily zprávy objasňující stav herečky Pavly Tomicové. Věštkyně Graciela dokonce předpověděla, jak to bude mít Tomicová s muži a láskou. Nový partner se v jejím životě pravděpodobně zatím neobjevil, ale jak se zdá, tak jde herečka svému štěstí opravdu naproti. O tom se mohli přesvědčit hosté kulturní akce, kterou Tomicová poctila svou přítomností.

Sté výročí

Dorazila na slavný galavečer, jejž pořádal Český rozhlas. Oblékla krásné šaty, které doplnila zářivým úsměvem. Vyzařoval z ní klid a štěstí. Na akci nebyla jedinou veřejně známou osobností. U příležitosti stého výročí od prvního rozhlasového vysílání se setkalo vícero hvězd. Všichni přítomní museli být ohromeni tím, jak se herečka za poslední měsíce změnila.

Po rozvodu s manželem Ondřejem Malým zhubla podstatné množství své hmotnosti, což je asi nejvíce viditelnou změnou. Těžké životní období ji dohnalo až ke svěření do péče specialistů na duševní pohodu. Zdá se, že odvedli dobrou práci a herečka se opět cítí dobře. Dá se tak soudit podle vhodně zvolených elegantních šatů a výrazu, který nepřipouští zbytečný smutek.

Vysmátá holka

Kamarádka Tomicové si pustila pusu na špacír a prozradila, že byl měl být hereččin duševní a zdravotní stav celkově v pořádku: Pavla se z toho dostala. Chvilku to trvalo, ale dnes je to už ta stará dobrá vysmátá holka, kterou byla vždycky.“ Fanoušky tato zpráva samozřejmě nesmírně potěšila. Znamená to, že by se herečka mohla zapojit do vícero kulturních událostí.

Pavla Tomicová s Terezou Brodskou iZdroj fotografie: Nextfoto

Mnoha divákům chybí její břitký humor a milá tvář. Snad se hereččin stav v blízké době znovu nezhorší a už to bude jen lepší a lepší. Zasloužila by si kvalitně strávený čas s rodinou a přáteli. Nemluvě o případné péči nového partnera, který možná není daleko. Zatím není známo, jestli herečka nacvičuje novou roli v některém z připravovaných filmů.

Co říkáte na hereččinu proměnu?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství