Nosíte v peněžence fotky svých blízkých? Pak okamžitě přestaňte. Toto jsou 3 možné důsledky, které vás mohou zničit

Fotografie blízkých v peněžence je celkem obvyklý zvyk, který však může být pro vás i pro osobu vyobrazenou na fotografii velice nebezpečný hned z několika důvodů.

                   

Kdo by si pomyslel, že na nošení fotografií svých blízkých v peněžence může být něco nebezpečného? Ale je. Ačkoli se jedná o zvyk mnoha lidí, rozhodně to není nic dobrého. Existují 3 zásadní důsledky toho, nosíte-li fotografie milovaných lidí v peněžence. Možná vás přesvědčí, abyste to už nikdy nedělali.

Může ublížit milované osobě

Pro člověka je jistě příjemné znovu vidět tvář manžela, manželky, syna, dcery, vnuka, vnučky nebo kamarádů. Navíc obraz milovaného člověka vždy uklidní a zároveň vám nedovolí zapomenout na důležité věci v životě. Přesto lidová moudrost říká, že fotografie příbuzných nemají v peněžence místo. Skutečnost je taková, že uložení fotografií v místě, kde jsou peníze, může mít vážné následky. Peněženka je sice nepostradatelnou věcí ve vaší kabelce, ale fotografie si raději nechte schované ve fotoalbu.

Ne vždy jsou peníze zdrojem dobré energie. Pokud majitel peněženky narazil na bankovku, která je z energetického hlediska „špatná“, pak to může negativně ovlivnit i fotografii v peněžence, to znamená osobu na ní vyobrazenou. Může se ocitnout v nebezpečí.

Můžete zůstat bez peněz

Podle všeobecného přesvědčení může v peněžence držení věcí, které nesouvisejí s financemi, blokovat peněžní toky. Věří se, že finanční situace se ještě zhorší, pokud na fotografii bude člověk, který už není na světě, což je také obvyklý zvyk – nosit v peněžence fotografie svých zesnulých blízkých.

prázdná peněženka iZdroj fotografie: Freepik

Můžete se rozloučit se svým milovaným

Existuje další přesvědčení, že ponechání fotografie manžela nebo manželky či jiné blízké osoby v peněžence může způsobit vážnou hádku s touto osobou. Je možné, že se pár rozejde nebo na nějaký čas odloučí. Aby nedošlo k rozpadu rodiny, je vhodné fotografii z peněženky vyjmout.

Čí fotografie nosíte ve své peněžence vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články