Společné focení modelek a modelů s Downovým syndromem chytilo mnoho lidí za srdce

Zebedee Management ve spolupráci s #RadicalBeautyProject pracovali na jejich vůbec prvním skupinovém focení modelek a modelů s downovým syndromem.

Dívka s downovým syndromem i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud jde o Downův syndrom, většina lidí je vůči modelkám a modelům s tímto onemocněním zaujatá. Bohužel, pro mnohé je naprosto nepředstavitelné, že by lidé s Downovým syndromem mohli vykonávat takovou práci. Je skutečně smutné, že i v dnešní době existuje stále mnoho lidí, kteří soudí ostatní podle jejich vzhledu. Zebedee Management chce tuto skutečnost změnit a odhalit všem schopnosti, které lidé s Downovým syndromem mají, když dostanou šanci! 

Modelové s Downovým syndromem

Jsme nesmírně nadšeni, že můžeme oznámit naši jedinečnou spolupráci s průkopnickým a odvážným projektem Radical Beauty Project. Jeho tvůrce, choreograf Daniel Vais, věří stejně jako my v neuvěřitelnou krásu, jedinečnost a schopnosti lidí s Downovým syndromem. Pracuje na špičkové, avantgardní a módní fotografické knize obsahující pouze modelky s Downovým syndromem z celého světa, vyfocené těmi nejlepšími fotografy v oboru,” komentuje zakladatel projektu.

Nestranná agentura 

Zebedee Management je jedinečná talentová agentura, která zastupuje modelky všech věkových kategorií a všech schopností. Jsou odhodláni přinášet do světu módy aktuálnost a chtějí, aby si všechny modelky a všichni modelové byli rovni. „Jsme naprosto potěšeni, že naše rozmanité modelky byly požádány, aby se zúčastnily tolika úžasných kampaní po celém světě. V Zebedee Management sdílíme stejnou vizi a usilujeme o to, aby luxusní značky zahrnovaly různé modely, od procesu navrhování až po zastupování v médiích.” 

První společné focení 

Momentálně spolupracujeme s několika významnými značky, které rády poskytují své oblečení našim modelkám a modelům a nyní jsme považováni za jednu, ne-li vedoucí agenturu v zastupování talentů s postižením, odlišnostmi a dalšími potřebami.” Fotografie spolupráce s Radical Beauty Project byly zveřejněny v rámci oslav Světového dne Downova syndromu 21. března a sklidily obrovský úspěch. 

Co na tento nápad říkáte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů