Ztracený pejsek Majky se našel neuvěřitelných 386 km od domova. Jeho reakce při shledání s rodinou vás dostane

Reakce ztraceného pejska, který se znovu shledal se svou rodinou, dojímá všechny k slzám. Video se stalo hitem internetu.

Pes husky v přírodě i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Stává se, že i ten nejvěrnější pejsek kvůli pro něj vážnému důvodu opustí své majitele. Ve většině případů se jedná o něco, co zvíře vyděsí natolik, že pánovi uteče, aniž by sám chtěl. Někteří z nich poté urazí velmi dlouhou cestu. Ovšem čím dále se pes dostane od domova, tím náročnější je pro něj se vrátit a pro majitele ho najít. Příběh Majkyho chytil za srdce mnoho internetových uživatelů, a to především kvůli jeho reakci, když se se svými pány konečně shledal.

Pes ušel neuvěřitelně dlouhou cestu

Husky jménem Majky je miláčkem rodiny. Ta si jej pořídila už jako malé štěňátko, takže spolu sdílejí životní osudy již několik let. Pejsek byl zvyklý přebývat na zahradě, nikdy se nestalo, že by se zaběhnul. Při procházkách stále kontroloval, zda vidí svého majitele, nevzdálil se od něj daleko. Bohužel jednoho dne vyběhl ze zahrady a už se nevrátil. Majitelé jej hledali všude možně, ale marně.

Jak uvádí i web AnimalChannel, naštěstí byl Majky čipovaný, takže byla velká šance, že pokud jej najde dobrý člověk a předá ho příslušným úřadům, podle jeho čipu se jeho majitelé dříve či později najdou. A tak se i stalo. Majkyho rodina nemohla uvěřit tomu, že jim volají až z neuvěřitelných 386 km vzdáleného města. Tak daleko se pes dostal. Okamžitě vyrazili na cestu, aby si tak svého mazlíčka mohli vyzvednout.

Dojemné video je důkazem lásky a oddanosti

Video z tohoto dojemného shledání bylo zveřejněno na YouTube, kde má již přes 5 milionů zhlédnutí. Majkyho výraz, když znovu spatří své majitele, dokazuje jeho náklonnost, loajalitu a věrnost, kterou jsou psi proslulí. Štěstí v jeho očích a celkově řeč psího těla ohromily mnoho internetových uživatelů. Majky nechápal, proč není se svou rodinou, ale když je konečně viděl, byl tak moc šťastný.

Nahrávka je skvělou ukázkou toho, jak silné pouto vzniká mezi člověkem a jeho domácím mazlíčkem. Jejich vzájemná láska a pochopení dojímá a ohromuje. Mnohdy je až neuvěřitelné, co vše jsou lidé schopni udělat pro to, aby svého zvířecího miláčka našli. Muž, o jehož příběhu jsme se na DámskémDeníku již zmiňovali, se kvůli hledání svého psa dokonce zadlužil.

Co říkáte na tohoto psího dobrodruha?

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Zobrazit další články