Děti předvedly oslňující vystoupení: Všem přítomným vyrazilo dech

Na jevišti vystoupily čtyři děti, když dívka odhalila, jakou písničku budou zpívat, publikum oněmělo a čekalo, jaké to bude. Děti se objevily v soutěži The Voice.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Čtyři mladí soutěžící Artem, Julia, Marsel a Xenia se objevili v ruské verzi této populární soutěže, které se vysílala snad po celém světě a objevila mnoho nových talentů i v České republice. Tato čtveřice šokovala porotu svým neuvěřitelným talentem. 

iZdroj fotografie: pinterest
I malé děti mohou být neuvěřitelně talentované

Interpretace písně Hallelujah se velmi vydařila 

Děti předvedly interpretaci písně, jakou porotci ještě nikdy neslyšeli. Jakmile malá holčička otevřela ústa, celá místnost oněměla. Jejich andělské hlavy okamžitě každému způsobily husí kůži a překvapeně se na sebe dívaly. Navzdory svému věku vykázaly obrovský talent a dovednosti, které jsou běžné až u větších dětí. Můžete se sami podívat na video, na kterém uvidíte šikovnost této čtyřky. 

iZdroj fotografie: pinterest
Jejich vystoupení ukazuje, že mají větší talent než mnozí dospělí

V podobných talentových soutěžích se často děti objevují. Předvádějí nejen zpěv, ale populární je také tanec. Zkoušeli to jednotlivci, ale také skupiny, které se chtějí dostat do povědomí. Oblíbené jsou moderní styly tance, ale občas se v televizi ukážou také folklorní soubory, které chtějí ukázat klasické tance, které jsou typické pro jejich oblasti. 

iZdroj fotografie: pinterest
Co děti předvedly, z toho se doslova tají dech

Dětem se nedoporučuje začínat se slávou příliš brzy

Pokaždé, když se nějaké dítě objeví v televizní soutěži, porotci se ho snaží přesvědčit, aby si raději užilo dětství, i když má velký talent. Doporučují hodně trénovat a zkusit to například za několik let. Porotci jim tím chtějí prodloužit dětství, které by jinak musely děti trávit natáčením písniček a zavření ve studiu, místo aby si užívaly venku s kamarády nebo trávily čas ve škole.

Pro samotné porotce je to těžké rozhodování, protože některé děti jsou velmi talentované. I tak se stane, že malý chlapec nebo dívka soutěž vyhrají nebo se dostanou do povědomí, i když nezvítězí.

iZdroj fotografie: pinterest
Talentová soutěž je možnost, jak na sebe upozornit

Hodně děti do soutěže přichází se svým mazlíčkem, se kterým předvádějí kousky, které se naučili společně, a nemusí přitom jít třeba o psa, výjimkou nejsou ani králicí nebo kočky, které jsou vycvičené a pracují na povel. Zpěv je ale stále velmi populární a už malé děti věří, že se stanou slavnými zpěváky. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články