Deset pravidel bohatých, jak vnést do našich životů prosperitu

Mnoho lidí touží po penězích a bohatství. Mnohdy stačí změnit pár věcí v životě a peníze přijdou. Inspirujte se tipy, které dělají bohatí lidé mající peněz dostatek.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Zajímá vás, jak můžete do svého života přinést více peněz? Vesmír a duchovní myšlení vám mohou pomoci dělat věci lépe a žít finančně vyváženější život. Pokud budete postupovat podle následujících 10 kroků, přilákáte do svého života mnohem více peněz než kdykoli předtím! 

Jak ukládat peníze

Představte si, že záleží i na tom, kde a jak si uložíte peníze ve svém bytě. Peníze nemají rády otevřené prostory, proto byste je nikdy neměli nechávat ležet na stole nebo na polici. Nikdy neskladujte peníze v ložnici nebo v kuchyni. Nejhorším místem může být skříň na ložní prádlo nebo šuplík se spodním prádlem. Uchovávejte peníze v krabici, peněžence, pouzdře či tašce používané pouze pro tento účel. Bankovky byste neměli ukládat ve vzestupném pořadí podle hodnoty, protože to zabrání toku pozitivní energie. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Triky bohatých pomohou k prosperitě

Pořádek

Další velmi důležitá věc je mít pro peníze konkrétní místo. Vždy je ukládejte na stejném místě. Pokud je máte v zásuvce, udělejte v ní pořádek a usilujte o pořádek v celé místnosti. Pokud si necháte špinavé oblečení vedle vchodových dveří, peníze se z domu snadno vypaří. 

Nepůjčujte

Pokud to není nezbytně nutné, nikomu nepůjčujte. Kdo půjčuje, má kolem sebe rozhazovačnou energii a tato energie vynese peníze z domu jako magnet. Poklesnou nejen vaše úspory, ale i váš obchodní úspěch. 

iZdroj fotografie: PxHere
Jak ukládat peníze

Mince na zemi 

Toto je velmi starý zvyk. Popadněte minci a umístěte ji pod práh nebo sokl vedle dveří. Tato mince zabrání úniku peněz z domu. 

Dům v dobrém stavu

Musíte se ujistit, že sporák, trouba, lednička a kuchyňská linka v bytě jsou vždy čisté. Jedná se totiž o ústřední prvky domu. Pokud jsou špinavé, nemůže pozitivní energie peněz volně proudit do domu. Umístěte jablka a med na vyčištěnou kuchyňskou linku, přilákají pozitivní energii. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Změny v životě mohou přinést peníze

Střádání peněz 

Mějte vždy alespoň pár mincí v kapse saka nebo kalhot. Nikdy nenechávejte své kapsy prázdné. Tyto malé mince přitahují ještě více peněz. 

Talismany 

Chcete-li mít více peněz, můžete umístit malé talismany do různých rohů domu. 

Peníze musí být dobře spočítány 

Když máte peníze prvně v rukou, několikrát je přepočítejte. Tímto přesouváte energii, abyste mohli přilákat ještě více peněz. Mezitím si představujte, že jich máte spoustu. 

Peníze na stole 

Nikdy nenechávejte peníze a klíče na stole, protože by to přitahovalo špatnou energii a peníze by šly ven z domu. 

Síla slov 

Nikdy neříkej: „nemám dost peněz“, „toto jsou moje poslední peníze“, „jsme chudí“, „až zbohatnu.“ I když je vaše situace beznadějná, místo: „nemám peníze“  raději řekněte: „nemám dost peněz.“

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články