Denní dávka roztomilosti: Rodiče natočili vážnou diskuzi mezi jejich malými dvojčaty

Rozhovor těchto malých dvojčat je velmi roztomilý, a přitom působí i vážně. Jen málo lidí by asi odhadlo, o čem si tyto děti povídají a jaké je hlavní téma.

dětské botičky dvojčat i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Většina dětí si už od malička povídá sama pro sebe a jejich rodiče jim většinou nerozumí. I přesto si ale se svým dítětem také začnou vyprávět, a přitom určí sami nějaké téma. Děti na hlas rodičů a okolí velice reagují a kolikrát se umí i hlasitě ozvat. Tyto dvojčata však k rozhovoru nepotřebovali rodiče a místo toho se sami pustili do řeči. Jejich rodiče stihli tento roztomilý rozhovor zaznamenat.

Děti se dorozumívají pláčem nebo smíchem

Malé děti většinou neumí říkat určitá písmenka, věty nebo cokoliv, čemu by člověk rozuměl. Zpočátku se s rodiči a s těmi, kdo se o ně stará, dorozumívají buď smíchem nebo pláčem. Jen díky tomu lidé poznají, zda je dítě šťastné a zrovna má náladu na hraní nebo naopak smutné, má hlad nebo mu něco schází. Bez pláče nebo smíchu by rodiče jen těžko poznali, co se děje a zda je dítě spokojené či nespokojené.

Lidé dětem často nerozumí

V momentě, kdy dítě zjistí, že může vydávat nějaké zvuky, většinou je tím fascinované, a tak v každou chvilku, kdy nespí, si povídá něco samo pro sebe nebo prostě pouze vydává zvuky, na které většinou okolí ihned reaguje. Jakmile rodiče uslyší, že jejich dítě něco vypráví, s největší pravděpodobností si s dítětem začnou povídat, aniž by věděli, co jim chce říct. Díky této reakci se však dítě naučí od rodičů mluvit. Tato dvojčata měla štěstí, že si mohla povídat mezi sebou a jejich rodiče jejich vážný rozhovor natočili.

Děti na sebe roztomile reagovaly

Rodiny, které se dozví o tom, že budou mít dvojčata, jsou v mnoha případech velmi rády, protože mít dvojčata se nepoštěstí každému. Protože děti vedle sebe rostly již od malička, častokrát si mohly společně povídat a vydávat různé zvuky, na které nereagovali jen rodiče, ale i samotná dvojčata. Velice často tak mezi nimi probíhal zvláštní rozhovor, kterému pravděpodobně rozuměly jen tyto dvě děti. Jednoho dne se ale podařilo rodičům vše natočit, aby se o rozhovor dvojčat podělili na sociálních sítích. Video se stalo brzy virálním.

dvojčata iZdroj fotografie: Depositphotos

Dvojčata, která mají vlastní řeč

Na videu je vidět, jak tatínek drží jedno z dvojčat a naklání jej směrem ke druhému, které leželo na zádech. Dvojčata si okamžitě mezi sebou začala povídat a vydávat na sebe různé zvuky. Když miminko v modrém tričku začalo vydávat zvuky, čas od času se na něj miminko v růžovém tričku usmálo a vypadalo to, jak kdyby vědělo, o čem je řeč. Podle rodičů těchto dětí mají mezi sebou jejich potomci vlastní řeč, které rozumí jen oni. Skvělé je, že se jim tento roztomilý rozhovor povedlo natočit a sdílet jej s ostatními.


O čem si podle vás tato dvojčata povídala?

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články