Co se stane, když roztrháte toaletní papír a smícháte ho s lepidlem

Svatba je extrémně drahá záležitost a každý, kdo se pro ni rozhodne, se snaží snížit její náklady na naprosté minimum, a to mnoha nejrůznějšími způsoby. Některé jsou skutečně kreativní a ne každého by to napadlo.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Svatba je z finančního i organizačního hlediska velmi drahá a náročná věc. Pokud neuvažujete racionálně, vyhodíte z okna spoustu peněz. Většinu peněz přitom utratíte za pronájem místa a svatební šaty, které budete mít na sobě jen jednou za celý život. Dostat se na desítky tisíc korun za koupi nebo půjčení svatebních šatů není vůbec těžké a přitom je budete mít na sobě jen pár hodin.

Stojí to za to?

Opravdu stojí za to utratit tolik peněz za něco podobného? V Americe probíhá soutěž s odměnou, který se blíží 10 000 dolarů (téměř 220 000 korun). Jde o to, že soutěžící musí vyrábět šaty z toaletního papíru. Je to skutečně netradiční, ale dává to určitý smysl. Pokud je někdo schopný si vyrobit vlastní svatební šaty, celá slavnost bude ihned o tisíce korun levnější. Soutěžící nesmí používat žádný jiný materiál než toaletní papír, lepidlo, nitě, jehly a nůžky.

iZdroj fotografie: Pixabay
Toaletní papír nemusíme používat jenom na toeletě

Soutěžící s vážným problémem

Amber Mills byla diagnostikována s těžkou depresí poté, co byl diagnostikována s roztroušenou sklerózou. Žít s nevyléčitelnou nemocí jako matka tří dětí je velmi těžké. Právě v této době se setkala s výzvou do soutěže o svatební šaty z toaletního papíru. Tato výzva ji velmi zaujala a rozhodla se, že se také zapojí do kreativní soutěže.

Díky soutěži se Amber Mills úplně vzpamatovala z deprese, našla smysl života a uvědomila si, že poté svůj život zasvětí kreativitě a vytváření něčeho krásného z ničeho. Amber se nejen vzpamatovala z deprese, ale také vyhrála třetí cenu soutěže, a to 5 000 dolarů. To, co dokázala vyrobit, rozhodně bere dech!

iZdroj fotografie: Pixabay
Z toaletního papíru se dají vyrobit šaty

Nádherné šaty za extrémně nízkou cenu

Ano, strávila na nich pochopitelně obrovské množství času a práce. A přitom se ještě starala o své tři děti. Nakonec se vytvořila svatební šaty jen z toaletního papíru. Smícháním lepidla s papírem získala hmotu, ze které mohla vytvořit ozdoby jakéhokoli tvaru. Z papíru samotného vznikla většina šatů, které tvořily nádherné velké volánky. Naprosto nádherné!

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Zobrazit další články