Personál restaurace se dozvěděl, že jejich stálý zákazník umírá. Číšníci se proto rozhodli udělat pro něj něco krásného

Zaměstnanci restaurace připravili pro svého stálého zákazníka nezapomenutelné a dojemné překvapení. Zazpívali mu jeho oblíbenou píseň.

muž v restauraci i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

S přibývajícím věkem často přicházejí i různé nemoci a zdravotní problémy, proti kterým je bohužel většina lidí bezmocná. Když se člověk dozví, že trpí vážnou, nevyléčitelnou chorobou, je to obrovský zásah do jeho života a nezbývá mu nic jiného, než se s touto informací smířit a užít si zbytek svého času. Někdy i ten nejobyčejnější projev laskavosti má největší dopad. Právě takový okamžik zažil Lyle Chauvin ve své oblíbené restauraci, kde si užíval poslední jídlo se svou rodinou.

Jeho posledním přáním bylo navštívit oblíbenou restauraci

Válečný veterán Lyle Chauvin z Louisiany navštěvoval denně se svou manželkou jejich oblíbenou restauraci. Užívali si zde výborné jídlo nebo se zastavili jen na kávu a zákusek. Když začal mít muž zdravotní problémy, šel k lékaři, který mu po podrobném vyšetření sdělil šokující a zdrcující zprávu. Lyle trpěl rakovinou a nádor na mozku se mu zvětšoval, nebylo možné jej operovat, a tak se dozvěděl, že mu již nezbývá mnoho času na tomto světě.

Jedním z jeho posledních přání bylo užít si jídlo se svými blízkými ve své oblíbené restauraci s názvem The Little Big Cup. Jeho rodina mu samozřejmě vyhověla, a tak se vydali do zmíněného podniku, aby zde s umírajícím mužem oslavili jeho život a užili si poslední chvíle s ním strávené. Když do restaurace přišli, zaměstnancům bylo divné, proč jsou všichni tak smutní. Nevypadali jako vždycky.

Jejich gesto dojalo všechny přítomné k slzám

Jakmile se dozvěděli důvod, proč tam jsou, a že je to pravděpodobně naposledy, rozhodl se personál restaurace k něčemu neuvěřitelně krásnému. Měli tohoto muže rádi, byli zvyklí na to, že jej vidí každý den. Poradili se tedy mezi sebou, a zatímco Lyle jedl, postavili se před něj a společně začali zpívat jeho oblíbenou píseň Amazing Grace. Lyle nemohl uvěřit svým očím ani uším.

Představení umírajícího muže i jeho ženu okamžitě dojalo k slzám. Oba si vzájemně vyjadřovali svou náklonnost tím, že se natáhli přes stůl, aby se mohli při poslechu držet za ruce. Celý výjev byl opravdu dojemný, a když personál dozpíval, ani jedno oko v místnosti nezůstalo suché. Přestože již Lyle zemřel, jeho rodina má díky sdílenému videu krásnou a nezapomenutelnou vzpomínku.

Jak se vám toto video líbilo?

Zdroj: KATC
Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Zobrazit další články