Tanec a rytmus má chlapec bez pochyby v krvi. Způsob, jakým rozdmýchal emoce v aréně, bere dech

Malý chlapec si získal pozornost celého publika, když na schodech vyprodané haly rozjel svůj tanec. Když ho osvítil reflektor, bouřlivě jej podporovali všichni návštěvníci koncertu.

koncert i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Tento malý tanečník na pár minut strhl pozornost vyprodané koncertní arény. I když si lidé koupili lístky na jiné hvězdy, tento malý chlapec byl bonusem, se kterým ani nepočítali. Smysl pro rytmus a taneční pohyby má hoch jednoduše dokonalé. Ve videu níže se můžete podívat, jak na chvíli uhranul všechny diváky.

Chlapec se před davy lidí vůbec nestyděl

Jsou to mnohdy právě neplánované momenty, které oživují a zkrášlují naše životy. Publikum ve vyprodané hale pobavil asi šestiletý chlapec, který neměl nejmenší zábrany předvést tisícům lidí své taneční umění. Za zvuků moderní disco hudby předvádí taneční pohyby, které by mu mohl závidět kdejaký profesionál. Jde vidět, že se na koncert své oblíbené kapely dobře připravil.

Stoupl si na schody oddělující dvě sekce sedadel a spustil tu svou vlastní šou. Nejprve si jej všímali jen diváci sedící okolo. Začali mu tleskat a hlasitě jej povzbuzovat. Po nějaké chvíli však chlapce osvítil velký reflektor poté, co jeho počínání zaznamenali i koncertní osvětlovači. To už se pozornost celého sálu místo na oblíbenou kapelu zaměřila na tohoto hocha.

Všichni tleskají a on povzbuzen tímto zájmem publika přidává čím dál lepší taneční kreace. Kdy se vám to v životě stane, abyste si alespoň na chvíli ukradli pro sebe takovou mega show? Když dozní tóny této tančení pecky, sklízí od celého publika zasloužený potlesk. Návštěvníci z koncertu budou odcházet se zážitkem navíc, za který si ani nemuseli zaplatit.

zpěvák na koncertě iZdroj fotografie: Freepik

Na svůj věk má obdivuhodné taneční schopnosti

Vše se odehrálo na koncertě kapely Rascal Flatts, která více než 20 let těšila fanoušky svými písněmi. Ačkoliv se jedná primárně o kapelu hrající v country stylu, jsou známí tím, že v tomto směru dost experimentují a přidávají do svých písní popové prvky. K lítosti všech fanoušků však tato kapela oznámila už v roce 2020 svůj rozchod. Kvůli pandemii však jejich rozlučkové turné probíhá právě teď a zakončí je 17. října koncertem ve West Palm Beach na Floridě.

Podívejte se na video z jejich staršího koncertu, kde zazářil tento malý fanoušek. Jeho taneční umění si vysloužilo mnoho pozornosti a video zhlédlo už přes 14 milionů lidí. V komentářích sklidil velký obdiv a pochvalu. Mnoho lidí poukázalo na to, že jeho taneční schopnosti daleko předběhly jeho věk. Přesvědčte se sami.

Jak se vám líbí taneční vystoupení malého odvážlivce?

Zdroj: InspireMore
Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články