Z pětičlenné rodiny přežila jenom 8letá holčička. Mějte se na pozoru, něco takového se může stát každému

Smrt může číhat úplně všude. Dokonce i na místech, kde ji nikdo nečeká. Jedné rodině se staly osudné brambory špatně uskladněné v jejich sklepě.

Brambory i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Brambory jsou velmi oblíbeným druhem zeleniny, kterou většina lidí používá jako přílohu k různým pokrmům. I my v redakci jsme se skoro jednohlasně shodli na tom, že právě brambory máme z příloh nejraději. Za velmi chutným jídlem se však může skrývat také něco daleko nebezpečnějšího, než je radost z jejich chuti. Jedna rodina totiž zemřela kvůli tomu, že ve svém sklepě měla uskladněné brambory. Jejich úmrtí bylo v první chvíli záhadou, ale později se zjistilo, co přesně za smrtí těchto lidí stálo.

Byli nalezeni 4 lidé

V jednom malém městečku v Rusku se stala obrovská tragédie. V tamním rodinném domě byla nahlášena 4 mrtvá těla. Všichni to byli členové jedné rodiny a jejich těla se nacházela ve sklepě jejich vlastního domu. Na místo byly okamžitě přivolány záchranné složky a také vyšetřovatelé, kteří ihned začali pátrat po tom, co se této rodině mohlo stát. Jediný, kdo zůstal naživu, byla osmiletá malá holčička, která byla v šoku. Tu si do své péče vzali záchranáři a snažili se jí pomoci tak, jak bylo v jejich silách.

Příčinou byly brambory

Během vyšetřování této tragické události se ukázalo, že příčinou úmrtí všech lidí byly brambory. Lépe řečeno shnilé brambory, které rodina skladovala ve sklepě. Některé zdroje uváděly, že příčinou byl jakýsi jedovatý plyn, který tato zelenina vypouští během chvíle, kdy plesniví. Jak vysvětluje web Cultivariable, šlo pravděpodobně o obyčejný oxid uhličitý, který se uvolňuje při rozkladu každé zeleniny. Velké množství hnijících brambor v kombinaci s malým uzavřeným prostorem pak udělalo své. Každá osoba, která do prostoru vešla, se tak v podstatě udusila.

Smrt je vždy tragédií

„Smrt nejbližších lidí je vždy obrovská tragédie, kterou si lidé pamatují celý život,“ podělil se o názor čtenář Josef H. z Kladna. Za některá úmrtí si však mohou lidé sami. Například jsme v minulosti na Dámském Deníku psali o tom, jak matka zavinila smrt sebe a svých dětí, když používala telefon za volantem. V tomto případě šel nejspíše původně otec pro brambory, ale už se nevrátil. Jeho manželka se ho tak vydala hledat a potkal ji stejný osud. Nakonec stejně dopadla i tchyně a syn, kteří se postupně vydávali hledat zbylé členy rodiny.

Brambory iZdroj fotografie: Pixabay

Z holčičky je sirotek

Jak uvádí webová stránka Rolloid, kvůli této nešťastné tragédii se stal z malé holčičky sirotek. Celá její rodina jí zemřela prakticky před jejíma očima. Přežití malé holčičky bylo dokonce takovým malým zázrakem, jelikož se i ona rozhodla hledat své příbuzné. Jeden z nich však nechal pootevřené dveře od sklepa, čímž se prostor lehce vyvětral. Malou holčičku tak díky tomu nepotkal tak tragický osud jako zbytek její rodiny. Všemu by dost možná předešli díky správnému skladování brambor.

Jakým způsobem skladujete brambory?

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články