Bezprostřední reakce malé holčičky dojem člověka k slzám

Malé děti zaujmou svou bezprostředností a tím, co všechno jim může udělat radost. V některých případech jsou dětské reakce tak emocionální, že se na ně jen tak nezapomene. Zvláště když potkají někoho koho milují.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Děti dokážou být neuvěřitelně bezprostřední, což je na nich vlastně okouzlující. Nad věcmi totiž nijak složitě nepřemýšlejí a prostě jednají. Na tohle téma bylo natočeno mnoho dojemných videí, které rozpláčou snad i toho největšího „tvrďáka“.

Také máte doma malou ratolest, která vás dnes a denně překvapuje svými úžasnými reakcemi? Dnes se podívejte společně s námi na tohle kouzelné video. Nejedno oko zůstane suché, to vám garantujeme. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Setkání po několika měsících

Překvapení na letišti pro dcerku

Na přiloženém videu můžete shlédnout dojemnou scénku, jejíž hlavní aktérkou je malá asi dvou až tříletá holčička. S maminkou se vydala na velmi neobvyklý výlet. Vypravili se totiž na letiště. Zprvu si dívenka myslela, že budou pozorovat letadla z okna. Za tím vším ale bylo něco mnohem většího.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Holčička vyrazila na výlet

Po několika vteřinách bloumání se na chodbě letištní haly náhle objevil otec malé slečny. Ta se v jeden moment pozorně zadívala do dáli. Pak neváhala a s ohromnou radostí se vrhla tatínkovi do náruče. Štěstí v jejích očích je naprosto odzbrojující. Také vás video dojalo?

Setkání po několika měsících

Žena pro svou dcerku připravila opravdu úžasné překvapení. K setkání s otcem na letišti došlo po několika dlouhých měsících, jelikož muž pracuje jako voják a často jezdí na různé mise po zemi. V momentu, kdy se vrátil a spatřil svou rodinu, byl rovněž velice dojatý. Na reakci dívenky ale nic nemá.

iZdroj fotografie: Pixabay
Pouto otce a dcery je jedinečné

Je vidět, že se v ní mísí radost, štěstí a dojetí, že ji zase konečně drží tatínek v náruči. Pokud si holčička bude pamatovat tento okamžik, bude jistě tím nesilnějším v jejím dětství. Setkání podobného druhu jsou opravdu srdceryvná. Zvlášť v případě, kdy k nim dojde třeba až po několika letech. Užívejte si rodinné chvilky naplno, pokud máte to štěstí a nemusíte jezdit daleko od svých milovaných. Tyto okamžiky vám nikdo nikdy nevezme. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství