Batole neumí říct ani slovo. S maminkou si ale dokonale rozumí, toto video tak nepotřebuje překlad

Toto srdcervoucí video z Argentiny ukazuje, že rodičovství má společný jazyk napříč kulturami. Matka se snaží přesvědčit svou dceru, aby jedla. Výsledkem je neodolatelný dialog plný roztomilých gest a grimas.

i Zdroj fotografie: Depositephotos
                   

Říká se, že láska je univerzálním jazykem, a toto tvrzení se zdá být potvrzeno v tomto kouzelném videu. Některé pravdy týkající se rodičovství jsou prostě celosvětové, jako například obtíže, které může rodič zažívat při přesvědčování svého dítěte, aby jedlo. Matka v Argentině čelila tomuto klasickému problému, když se pokoušela nakrmit svou dceru během oběda.

Komické krmení dítěte

I když je video celé ve španělštině, sdělení je zřejmé a srozumitelné pro každého, kdo je rodičem. Kamera zachycuje matku, jak se snaží vysvětlit Angelině, že tvrdě pracovala na přípravě chutného a výživného jídla. Angelina však rozkošně zavrtí hlavou a řekne: „Ne!“ Nato natáhne ruce v póze – co se dá dělat? Jasně dává najevo, že by chtěla jíst, ale také že vlastně ne.

Přemlouvání a přesvědčování

Matka pokračuje ve stížnostech na vybíravé stravovací návyky své dcery, zdůrazňuje všechny vitamíny, které pečlivě zařadila do jídla pro děti. Angelina vypadá nezaujatě, alespoň do chvíle, než si všimne kamery. Jakmile ji zahlédne, začne předvádět vtipné grimasy, zapomene na všechny diskuse o bramborách, banánech, jogurtech a dalších zdravých potravinách, které by měla jíst. Obě pokračují v rozhovoru, vytvářejí komunikativní atmosféru, občas přerušenou roztomilými výrazy Angeliny směrem ke kameře.

Roztomilé video

Celkový dojem z videa je nesmírně roztomilý, což dokládá i jeho milionové zhlédnutí na YouTube. Je to opravdu neodolatelný pohled na jednu z nejroztomilejších interakcí mezi matkou a jejím malým potomkem, kterou jsme kdy viděli!

Líbí se vám reakce malé holčičky na snahu své maminky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Autor článku

Míša Kvapilová

Zobrazit další články