10letá Eva překypuje obrovským pěveckým talentem. V talentové soutěži předvedla nezapomenutelné představení

Eva Jumatate, desetiletá zpěvačka, překvapila ve švédské verzi „Got Talent“ svým emotivním a mimořádným vystoupením s písní „Never Enough“ z filmu „The Greatest Showman“. Její úžasný hlas a zářivý talent zanechaly jak diváky, tak porotce v naprostém úžasu.

i Zdroj fotografie: Michael Barera/ Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0
                   


Svět je plný skrytých talentů a naštěstí existují televizní platformy, které tyto skvosty nejenže dokážou dostat do povědomí, ale také nám umožní těmto talentům fandit z pohodlí našich domovů. Jednou z takových událostí bylo vystoupení desetileté Evy Jumatate na pódiu švédské verze soutěže Got Talent, která u nich nese jméno Talang.

Nečekaný talent

Nikdo z diváků ani porotců nečekal, že se připravuje na nezapomenutelné vystoupení. Když se Eva připravovala na své vystoupení, všechny oči byly upřeny na tuto mladou rumunskou dívku, která měla předvést svůj dar. Její hlas brzy prolomil ticho, když začala zpívat úvodní řádky písně Never Enough z filmového muzikálu The Greatest Showman, která ihned oslovila srdce všech přítomných.

Jedinečná píseň

Píseň Never Enough je krásným dílem od Bena Paseka a Justina Paula pro film inspirovaný životem showmana PT Barnuma. Evino provedení této písně, zazpívané v angličtině během švédské show, ohromilo jak diváky, tak i porotce. Jejich tváře odrážely vzrůstající obdiv k mladému talentu. Některá vystoupení dokážou vzbudit mrazivý pocit a Eva tohoto efektu dosáhla, zvláště když zvládla vysoké tóny refrénu.

Dojetí a slzy

Porotci byli viditelně dojati, švédská zpěvačka Bianca Ingrosso měla slzy v očích, fascinovaná Eviným mistrovským výkonem. Když se Eva blížila ke konci svého vystoupení, publikum se nechalo unést potleskem a porotci ji nadšeně povzbuzovali. Poté přišel okamžik pravdy, ačkoli pro ty, kdo nerozumí švédštině, nebyla zpětná vazba porotců srozumitelná. Jejich nadšený výraz a chvála však byly výmluvné dost. Poté byla řada na Biance Ingrosso, aby pronesla verdikt. Jakmile vyjádřila své reakce, nadšení potvrdila stiskem zlatého bzučáku.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Přímý postup do semifinále soutěže

Eva byla obklopena zlatými konfetami, což znamenalo přímý postup do semifinále – sen každého, kdo se účastní soutěže Got Talent. Reakce poroty byla prostě odrazem obdivu diváků. Když bylo vystoupení Evy sdíleno na YouTube kanálu Got Talent Global, komentáře oplývaly chválou. Diváci rychle vyjádřili své úžasné propojení s emocionálním výkonem Evy a komentáře oslavovaly její mimořádný hlas v tak mladém věku. Mezi těmi komentáři vynikl ten, který označil Evin výkon za nejlepší interpretaci této písně v tak mladém věku. Úžasný hlas!“ Bylo jasné, že vystoupení Evy bylo mimořádné a hodno obdivu.

Evino dojemné ztvárnění písně Never Enough je důkazem neuvěřitelného a silného vlivu božského daru bez ohledu na věk. Je to vystoupení, které si zaslouží být sdíleno a sledováno, ať už jste fanouškem talentových soutěží, nebo ne.

Co říkáte vy na pěvecký výkon mladé Evy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Autor článku

Míša Kvapilová

Zobrazit další články