Znamení, která si na podzim finančně polepší | DámskýDeník.cz

5 znamení zvěrokruhu, která si na podzim výrazně polepší a čeká je finanční nezávislost. Jste mezi šťastlivci?

Peníze za bydlení, za děti, za hypotéku. Také vám přijde, že pouze pracujete a vaše finance každý měsíc prolétnou jako prohozené oknem? Vše se může změnit.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Možná i vy patříte mezi lidi, kteří pilně pracují celý měsíc, ale během dalšího peníze rozešlete, a zbyde vám úplné minimum. Jistě v tom nejste sami. Najde se spoustu dalších takových lidí. Pokud už vás nebaví trávit velké množství času v práci, letošní podzim pro níže zmíněné znamení bude shovívavý a odpočinkový. Jaký bude podzim pro vás? Na podzim si přilepší Beran a Blíženci

Podzimní měsíce budou přát Beranovi. Zrozenci tohoto znamení mohou očekávat díky své píli vysoké finanční ohodnocení, které se bude na zimu určitě hodit. Ovšem, jakmile uvidíte výplatní pásku, zacházejte s penězi s rozmyslem a raději si v zimě užijte více volna. Starejte se o své tvrdě vydělané peníze a nerozhazujte je zbytečně.


iZdroj fotografie: Pixabay

Blíženci zase mohou očekávat zvýšení hodinové mzdy. Pokud již delší dobu čekáte na pracovní povýšení, na podzim se ho dočkáte. Ale pozor, rozhodujte se správně, protože v tomhle období budete mít na výběr buď nové pozice, anebo zvýšení mzdy. Vyberte si správně. Také je možné, že zdědíte větší sumu peněz. Uložte si peníze na konto, jistě se vám vložené peníze vyplatí. 

Finanční přilepšení u Lva a Vah

Lvi dosáhnou na poměrně slušnou sumu peněz. Nebude to pouze jednorázová částka, ale stabilní příjem, který vás dokáže krásně uživit. Nečekejte ovšem závratnou sumu, která by vám nabídla bohaté úspory. Pokud ale budete chytří a nebudete utrácet za nesmyslné věci, které ani nepotřebujete, dokážete si časem našetřit na něco dražšího. Jednu radu vám dáme – nenechávejte peníze uložené doma, uložte je do banky nebo tam, kde budou podle vás v bezpečí. 


iZdroj fotografie: Pixabay

Váhy mohou získat peněžní dar z dědictví. A ty, které nemají co dědit, ale pracují na určitém projektu, se mohou těšit z jeho výdělku. Jakmile se dostanete k většímu obnosu, měli byste co nejrychleji vrátit peníze, které již dlužíte. Je lepší dluh splatit, než se dostanete kvůli dluhům před soud. Poté se z toho jen velmi složitě vymotáte. A pokud vám nějaké finance zbydou, investujte s racionálním uvažováním.  

Poslední znamení, které si přilepší – Vodnář

Po finanční stránce se bude mít dobře i Vodnář. Podzimní období bude nejvhodnější pro změnu zaměstnání, takže pokud tápete a chystáte se dát výpověď, podzim by měl být nejvhodnější. Díky změně bude mít Vodnář vyšší příjem. Někteří se ale s další pracovní nabídkou rozhodnou jinak. Druhou nabídku zvolí pouze jako pasivní příjem, díky kterému si dokáží našetřit klidně i na bydlení.   


iZdroj fotografie: Depositphotos

Pokud již bydlíte ve svém, investujte do cenných papírů, nemovitostí nebo něčeho, co má budoucnost. Je třeba uvažovat nad tím, jak finanční prostředky využijete. Jednoduše řečeno, je třeba přemýšlet. Pokud nebudete při investování dostatečně myslet, vaše finance nebudou stačit a budete se muset zadlužit. Což by pro budoucí vyhlídky nebylo příliš dobré.

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 794 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná