Páry zvěrokruhu, které v sobě vzbuzují to nejhorší. Pozor, stačí splňovat jeden astrologický předpoklad

Možná přemýšlíte, jestli jste si s vaším partnerem souzení. Anebo uvažujete o ukončení vztahu, protože se stále zraňujete. V obou případech je „na vině“ znamení zvěrokruhu.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý člověk je charakterizovaný svojí individuální osobností. Je pravda, že nikdo není stejný jako ten druhý. Ovšem existují určité povahové rysy či předpoklady, jež jsou společné vícero lidem. Za těmito povahovými rysy stojí znamení zvěrokruhu, v němž se dotyčný narodil. Podle astrologů existují na základě charakteristik znamení ideální páry, ale také takové, které v sobě vyvolávají jen to nejhorší. Celá situace je o to zmatenější, když stejní astrologové tvrdí, že i tyto páry mohou být spřízněné duše.

Mezi „zemí a vzduchem“ dochází ke střetu ideálů

Možná se ptáte, jak je možné, aby dvě spřízněné duše byly zároveň ty, které si nejvíce ubližují. Důvod je jednoduchý – podle astrologů vám má vaše spřízněná duše pomoci zvládat i vaše negativní stránky. Tedy na první pohled „protikladná“ znamení si navzájem pomáhají a učí se vyrovnávat i s nepříjemnými situacemi. Ovšem ve vztahu samozřejmě nemusíte setrvat. Pokud je na vás situace příliš vyhrocená či se podepisuje na vaší psychice, je lepší ze vztahu odejít.


iZdroj fotografie: Depositphotos
Zemská a vodní znamení provází radikální střet pohledu na svět

Zemská znamení (Býk, Kozoroh a Panna) jsou jistější, pokud se soustředí na materiálno a praktičnost. Naopak vzdušná znamení (Blíženci, Váhy, Vodnář) si libují v přemýšlení a soustředí se spíše na vlastní myšlenky. Jejich spojení tedy neladí ani v profesní, ani v osobní rovině. Jedna skupina kritizuje druhou právě za jejich rozhodnutí a často se nedokáží pochopit. Ačkoliv jsou vzdušná znamení komunikativní, ve vztazích jim tato vlastnost poněkud drhne. Zemská znamení bohužel netouží tolik přemýšlet a raději se ukryjí za bezpečné „racionálno“.

Jistě znáte přísloví „jako oheň a voda“

Druhým případem, kdy v sobě partneři dokáží vyvolat ty nejhorší vlastnosti je střet ohnivého a vodního znamení. Páry tvořené ohnivým znamením (Beran, Lev, Střelec) a vodním znamením (Rak, Štír, Ryby) se potýkají se střetem temperamentu a citů. Přímá a energická ohnivá znamení mohou trpět netečností těch vodních. Ty naopak nedokáží pochopit prudké přívaly energie a nadšení pro nějakou věc – samy jsou zvyklé plynout vlastním tempem a věci řešit do hloubky předtím, než se do nějaké vůbec pustí.


iZdroj fotografie: Depositphotos
Ohnivá a vodní znamení v sobě mohou navzájem vyvolat to nejhorší

Raci, Ryby a Štíři více spoléhají na vlastní intuici a snaží se svého partnera milovat komplexně. O to více je zraňují silná a ostrá slova, která si dlouho pamatují a při hádkách je často vyčítají. Ohnivá znamení pak na výčitky nedokáží reagovat – vyčítané si totiž často nepamatují. Avšak jakékoliv neshody si s sebou nesou také. Ty v nich bobtnají, až posléze v hádce explodují. Oba elementy se rovněž dokáží vyčerpat – vášeň „ohně“ je hašena „vodou“; naopak „oheň“ může vysušit citlivost „vody“.

Zdroj: Timesofindia

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 350 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Manželé vybudovali uprostřed lesa geniální dům, který svou krásou uhrane oči každého. Rodině poskytuje luxus milionové vily
Události247.cz
Česko začne očkovat třetí dávkou vakcíny. Podle dat z Izraele má ale většina lidí po jejím podání vedlejší účinky
JakZdravě.cz
Super polévka nabitá vitamíny posílí imunitu a chrání před virovými i bakteriálními onemocněními. Podzimní elixír zdraví
VědaŽivě.cz
Míváte noční můry? Pokud je to některý z následujících motivů, rozhodně ho neignorujte