Takovou tchýni v rodině nechcete. Ženy ve znamení zvěrokruhu, se kterými je opravdu těžké vyjít

Znamení zvěrokruhu o nás dokáže mnohé vypovědět. Dokáže nám ale také říci, kterým ženám není předurčeno zvládat roli tchýně.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vztah tchýně a snachy je mnohdy velmi složitý. Existují ale znamení zvěrokruhu, kterým není dáno tuto roli vůbec zvládat. Některé matky se totiž velice těžko smiřují s tím, že již nejsou jedinou ženou v životě svého syna. Pro ženu, která je v roli snachy může být velmi obtížné s nimi vycházet, protože jim mnohdy nedají ani šanci. Pojďme se podívat na to, se kterými ženami můžete čekat mnohem větší problémy než by se na první pohled dalo zdát.

Problémy mohou být odlišné, vždy ale končí stejně

Nedorozumění, které mohou mezi tchýní a snachou nastat, může být mnoho. Každá tchýně je ale specifická a díky znamení zvěrokruhu, ve kterém byla narozena, můžeme určit, jaké problémy mohou nastat. Pro maminky našich partnerů je totiž mnohdy pravdu složité vyrovnat se s tím, že jejich syn odchází z domova, ale také to, že na prvním místě v jeho životě je nové žena. Navázat s takovou ženou vztah je někdy velmi složité a i když se sebevíc snažíte, ne vždy vaše snaha padá na úrodnou půdu. 

iZdroj fotografie: Pexels

Problémy budete mít hlavně s ženami narozenými ve znamení berana. S těmito ženami probíhají velmi obtížné hádky, protože mají pocit, že mají vždy pravdu a všechno ví nejlépe. Nemusíte se ale bát pomluv za zády, tchýně vám přímo do očí a s radostí sdělí proč je s vámi nespokojená. Připravte se také na to, že váš život bude řídit a ovládat, je na to totiž zvyklá. Výhrou ale není ani žena narozená ve znamení štíra.

Na ženy narozené ve znamení Raka a Štíra si dejte pozor

Toto znamení je všeobecně známo jako velmi nevyzpytatelné a mezi znameními se řadí do skupiny těch nejzákeřnějších. Při soužití s ním si nikdy nemůžeme být jisti, kdy nás uštkne svým jedovatým ocasem. A podobná charakteristika chování je typická i pro tchýně v tomto znamení. Nečekejte, že si s Vámi bude přátelsky povídat, naopak. Ženy narozené v tomto znamení jsou více zamlklé a svůj hněv si schovávají na pozdější chvíli. Následně ho použiji v rozhovoru ve chvíli, kdy to naprosto nečekáte.

iZdroj fotografie: Pexels

Mějte se před nimi tedy neustále na pozoru, tchýně ve znamení Štíra jsou velmi zákeřné a soužití s nimi je opravdu složité.Žena narozená ve znamení raka se nikdy nesmíří s tím, že je její syn již dospělý a má vlastní život. To ji bohužel staví do role jedné z nejméně oblíbených tchýní. Připravit se budeme muset na věčný boj, protože žena narozená ve znamení raka má pocit, že jedině ona sama ví, co je pro jejího syna dobré.

iZdroj fotografie: Pexels

Podle jejího názoru to ale Vy nikdy nebudete. Míchat se Vám bude nejen do vztahu, ale také do kuchyně nebo organizace bytu či zahrady. Tyto boje nepřestanou ani ve chvíli, kdy budete mít děti. Ba naopak, na světlo se dostanou další dovednosti, které ona ovládá a vy podle ní ani náhodou. Připravte se na to, že jedině její styl výchovy je ten správný. Bohužel, jakékoliv výtky, které jí sdělíte, jdou jedním uchem dovnitř a druhým ven. Od této ženy se nikdy nedočkáte pochvaly, buďte si ale jistá, že kritikou šetřit nebude. 

Zdroj: Horoscope

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články