Nejvíce problémová znamení zvěrokruhu, kterým se vyhněte za každou cenu. Dokáží vás svou negativitou stáhnout ke dnu v cuku letu

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V dnešní době bohužel mezi lidmi narůstá pokrytectví, neupřímnost, přetvářky a projev skutečných citů se zdá být skoro jako výjimečný. Kolikrát už se vám stalo, že jste otevřeli své srdce osobě, která o to nakonec ani nestála? Ale protože nebyla upřímná, vkládaly jste tak své naděje, sny a čas do někoho, kdo s tím vším neuměl správně naložit. V horším případě ve vás zanechal velké zklamání a na čas zraněné srdce. Kontakt s takovými lidmi je velmi složitý a odhalit je včas, není vůbec jednoduché. Na koho si tedy dát větší pozor?


iZdroj fotografie: Depositphotos

Opatrnosti není nikdy dost

Ryba

Vždy má na všechno svůj vlastní názor a drží se hlavně svých nápadů. Pouze jeho slovo je svaté a nehodlá o tom nijak zvlášť diskutovat. Od ostatních má velká očekávání, sám ale často není schopen dokončit své plány. Pro svou nespolehlivost také nebývá velmi dobrým obchodním partnerem.

Lev

Je znamení, které neustále bojuje se všemi a se vším. Je neústupný a neochotný poslouchat odlišné názory. Pokud mu dáš ale něco na oplátku, může o tom začít alespoň uvažovat. Potřebuje slyšet chválu za své úspěchy a vždy se snaží stát v centru pozornosti. Pokud se někdo odváží vyslovit na lva jakoukoliv kritiku, bere to velmi osobně a dá to i hlasitě vědět.

Štír

Má dvě tváře, jedna je do značné míry neutrální a druhá natolik zlá, že se s ním raději nespřátelíte. Neodpouští a nezapomíná i několik let staré křivdy. Je velmi sebejistý a přiznat svou chybu dokáže jen stěží. Obvykle je to negativní postava, ale hluboko uvnitř se dá najít milá a laskavá osobnost.


iZdroj fotografie: Unsplash

Příliš negativní energie

Panna

Znamení, které je neustále s něčím nespokojené. Kritizuje a nikdy mu nestačí, co momentálně má. Vždy chce v životě víc, ale ne proto, aby byl spokojenější. Jestliže má nějaký problém, nedokáže to říct narovinu a drží vše v sobě. Projevit nějaké pocity je pro něj nadlidský úkol. Pokud nezačne brát život méně vážně, stane se z něj nevrlý a nepříjemný člověk.


iZdroj fotografie: Unsplash

Vodnář

Je velmi nepředvídatelný, téměř hyperaktivní a vždy toužící po výhře. Celý život se žene za penězi a nikdy není spokojený, protože chce stále víc a víc. Tato vlastnost ho také dělá věčně mrzutým. Má tisíce plánů a umí je sice hezky popsat, ale nedostane se už k jejich uskutečnění. Pokud by přijal život takový, jaký je, ušetřil by si mnohé trápení.

Zdroj: Horoscope

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 579 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Manželé vybudovali uprostřed lesa geniální dům, který svou krásou uhrane oči každého. Rodině poskytuje luxus milionové vily
Události247.cz
Česko začne očkovat třetí dávkou vakcíny. Podle dat z Izraele má ale většina lidí po jejím podání vedlejší účinky
JakZdravě.cz
Super polévka nabitá vitamíny posílí imunitu a chrání před virovými i bakteriálními onemocněními. Podzimní elixír zdraví
VědaŽivě.cz
Míváte noční můry? Pokud je to některý z následujících motivů, rozhodně ho neignorujte