Ženy v těchto znameních zvěrokruhu jsou obdařeny unikátním vlivem na muže. Objevte své vnitřní schopnosti a začněte je konečně používat

Pokud neustále tápete a nemůžete přijít na vaše silné stránky, zkuste to zjistit pomocí vašeho znamení, které vám s jejich odhalením pomůže.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každá žena potřebuje vědět, co je její silná stránka. Vaše znamení vám ukáže, na co byste se u sebe měly zaměřit a co vám jde už od přírody díky tomu, v jakém z nich jste se narodily. Zkuste se nad tím zamyslet a možná odhalíte novou životní cestu, po níž byste měly začít kráčet.

Žena ve znamení lva


iZdroj fotografie: Freepik

Hlavním zdrojem síly u lvů je nebojácnost. Lvice mají možnost odhodit strach a být nejlepší v každé věci, kterou si umanou. Budou nejkrásnější bez ohledu na to, jak vypadají, nebo nejchytřejší nehledě na to, kolik dalších inteligentních jedinců je okolo. To vše jen proto, že to tak prostě chtějí a umí si za tím jít.

Žena ve znamení panny


iZdroj fotografie: Freepik

Síla tohoto znamení je v logickém myšlení a intelektu. Mysl panny je jako katana, která rozsekne libovolný logický problém. V jakékoliv situaci ho vždy nejdříve zanalyzuje, shromáždí jeho detaily a následně umí odhalit jeho řešení. Nezáleží ji na pocitech, a proto nikdy nedělá chyby.

Žena ve znamení vodnáře


iZdroj fotografie: Freepik

Síla žen narozených ve vodnáři je v neobvyklém myšlení, které bývá mnohdy považováno až za prapodivné. Někteří lidé jsou schopni tvrdit, že taková dívka není schopna vést normální život, protože neustále plave v oblacích. Avšak ve chvíli, kdy si nikdo neví rady, je schopna rychle vidět cestu ven, jež nikdo jiný nevidí.

Žena ve znamení ryb


iZdroj fotografie: Freepik

Síla těchto žen je v neuvěřitelné intuici. Vnímají svět jako vodu, kde jsou schopné okamžitě zachytit i sebemenší změny, které ještě nejsou na pohled viditelné. Dokáží odhalit nebezpečí dlouho předtím, než skutečně přijde. Díky tomu se jí daří efektivně chránit své blízké.

Žena ve znamení vah


iZdroj fotografie: Freepik

Síla vah je v lehkosti a přitažlivosti. Slečny narozené v tomto znamení jsou vždy přitažlivé a okouzlující. I kdyby to měly být přísné právničky, hlavní účetní či ředitelky ve škole. Vedle vah se každý muž cítí jako hrdina a každá žena jako mladá princezna.

Žena ve znamení štíra


iZdroj fotografie: Freepik

Sílou takové ženy je její speciální magnetické pole, které má jen ona. Nemusí se ani snažit nebo o to stát a stejně k sobě bude přitahovat lidi. Toto okouzlení většinou samo od sebe odpadne. Pokud ale žena v tomto znamení projeví zpětný zájem, není cesty ven.

Žena ve znamení střelce


iZdroj fotografie: Freepik

Ženy narozené v tomto znamení jsou vždy optimistické a stabilní. I kdyby mělo přijít tsunami, které bude ničit města a budovy, žena ve střelci zůstane na tom stejném místě, kde předtím stála. Pouze si vymačká vodu z vlasů a bude uvažovat, jestli něco nezapomněla nakoupit.

Žena ve znamení kozoroha


iZdroj fotografie: Freepik

Taková žena je schopna efektivně pracovat. Slovo únava je pro ni cizí a mnohdy by svým výkonem překonala tažné koně. Mnoho lidí si o ní říká „chudák, vždyť se udře“. Avšak to jen proto, že nechápou, že ona bere svou energii právě z aktivit, které každý den provádí.

Žena ve znamení berana


iZdroj fotografie: Freepik

Síla beraních žen je v cílevědomosti. Stanoví si jasný cíl a toho dosáhnou nehledě na to, jak dlouhá a trnitá cesta je čeká. Můžete před ně postavit sebevětší zeď, a i když jim to chvíli zabere, nakonec ji prorazí a půjdou si dál za svým snem. Mohly by je sice obejít, ale to pro ně není plnohodnotným řešením.

Žena ve znamení býka


iZdroj fotografie: Freepik

Nejsilnější stránkou takové ženy je fantazie. Působí jako někdo, kdo stojí nohama pevně na zemi a nenechá se ničím rozhodit. Ve skutečnosti je to však jen maska, jež málokdo prohlédne. A ona při větších problémech utíká do svého soukromého světa, který nevidí nikdo jiný.

Žena ve znamení blíženců


iZdroj fotografie: Freepik

Komunikační schopnosti žen v tomto znamení nemůže nikdo jiný překonat. Taková žena je jako mluvící facebook – vytvoří si přátelství a vazby kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv. Její slova jsou skutečně mocná a nikomu není doporučováno se s ní hádat.

Žena ve znamení raka


iZdroj fotografie: Freepik

Sílou ženy narozené ve znamení raka je empatie. Většinou má tendence se skrývat ve své vlastní ulitě. Jakmile totiž z ní vystrčí byť jen kousek prstu, už je vtažena do kůže někoho jiného a prožívá s ním každou strast. Je tedy úžasným posluchačem a vždy vás pochopí.

Zdroj: Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 994 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Porcování melounu nikdy nebylo jednoduší. Jediný správný postup, při kterém nebudete celí ulepení a nezašpiníte kuchyň
Události247.cz
Oblíbené turistické destinace Čechů trápí požáry, vyžádaly si i několik obětí
JakZdravě.cz
Pozor na riskantní kombinace nejčastějších léků a doplňků stravy, které nikdy nesmíte polknou společně
VědaŽivě.cz
Fungování mozku dokazuje, že jsme schopni čehokoli. Proč přesto nejsou naše možnosti neomezené?