Klíčová znamení, která pomohou určit, zda jste narazili na spřízněnou duši. Už jste ji našli?

I když mnoho lidí nevěří na spřízněné duše, je hezké si myslet, že je tu někdo, kdo je pro vás jako stvořený.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Láska je bomba. Je to úžasný pocit být s nějakým člověkem tak šťastný, že skoro létáte, a to hlavně když jsou vaše city opětovány. Ale jak vlastně poznáte, že ten, se kterým zrovna jste, je vaše spřízněná duše? Zajímá vás, zda je pro vás vaše láska perfektní? Zde je 14 znaků, které vám pomohou zjistit, zda jste skutečně propojeni.

Když víte, tak víte

Neexistuje žádný test, který by vám pomohl určit, zda jste našli svoji spřízněnou duši, či nikoliv. Abyste na to přišli, musíte to prostě vědět. Musíte uvnitř sebe cítit, že tato osoba je pro vás ta pravá. Vím, že to zní směšně, ale jakmile ten pocit získáte, budete vědět, co přesně to znamená. Měli byste se cítit napětí, kdykoliv jste v jejich přítomnosti, měli byste mít „motýlky v břiše“ a hlavně, měli byste si s nimi mít pokaždé co říct. Propojení se samozřejmě u každého projevuje trošku jinak.

iZdroj fotografie: Unsplash

Je to váš nejlepší kamarád

Přátelství je a vždycky bylo nejlepším základem pro jakýkoliv vztah. Proč si myslíte, že většina romantických filmů je o dvou nejlepších přátelích, kteří se nakonec spojili? Pokud jste se svým partnerem i dobří kamarádi, je to to nejlepší znamení.

Cítíte se klidní, když jste kolem nich

Nejvíce času trávíte se svou polovičkou, takže jejich blízkost by ve vás měla vyvolat pocit štěstí, harmonie a domova. Samozřejmě, zpočátku určitě budou motýlci a nervy, ale poté, co se navzájem uklidníte, musí to prostě působit přirozeně.

Máte k nim extrémní empatii

Když se jim něco nepovede, máte pocit, že i vy jste selhali, protože v jistém smyslu cítíte pocity toho druhého. Když je vidíte rozrušené, také vás to rozruší, ale naopak nic vás neudělá šťastnějšími, než štěstí a radost toho druhého.

iZdroj fotografie: Unsplash

Respektujete se navzájem

Vztah bez respektu není nic, takže pokud vás váš partner neobdivuje za to, kým jste, pravděpodobně to není vaše spřízněná duše. Vaše spřízněná duše by měla brát ohled na vaše pocity a nápady, nikoli je odsuzovat. Měli by si vás vážit a milovat vás a podle toho s vámi také zacházet.

Navzájem se vyvažujete

Nemusíte být replikou svého partnera, abyste byli spřízněnými dušemi. Můžete mít různé povahy a názory, ale i přes to si stále rozumět. Důležitý krok nastane, když uvidíte, že se vy dva, úplně odlišní lidé, pomalu sbližujete. Doplňuje vaše chladná povaha jejich úzkostné chování? V tom případě jsou pro vás ti praví.

Shodnete se na důležitých věcech

Možná se nebudete moci rozhodnout, na jaký film se podíváte, nebo jakou pizzu si dáte na večeři, ale pokud jde o důležité věci v životě, jste vždy na stejné vlně.

iZdroj fotografie: Unsplash

Máte stejné životní cíle

Když už jsme nakousli ty důležité věci, pokud jde o životní cíle, máte také stejné plány. Neříkám, že oba budete chtít stejnou kariéru, nebo jít na stejnou vysokou školu. Myslím tím, že se oba shodnete na tom, kde chcete po škole skončit nebo zda chcete založit rodinu. Je jasné, že někdy dojde k neshodám, ale v důležitých věcech se prostě shodnete.

Nakopáváte se navzájem

Vaše spřízněná duše by do vás měla přinést to nejlepší, což taky znamená, že vás bude trochu tlačit, abyste se stali nejlepšími, jací můžete být. Ano, měli byste obdivovat a respektovat svoje partnery, ale také byste měli chtít, a motivovat je, aby dosáhli svých cílů a aby si plnili své sny. Vztahy jsou o růstu a spřízněné duše si pomáhají navzájem v tom, růst společně.

Můžete být úplně sami sebou

Pokud jste s vaší přízněnou duší, nemůžete nic předstírat. Můžete být sami sebou a víte, že i tak vás budou milovat a obdivovat. Sdílíte svá potěšení, své ne moc vtipné vtipy, svá nejhlubší tajemství a víte, že tu pro vás vždycky budou.

iZdroj fotografie: Unsplash

Bojujete za váš vztah

Vztahy nejsou snadné, dokonce ani mezi spřízněnými dušemi, ale vy dva vždycky tvrdě na svém vztahu pracujete. To často znamená dělat kompromisy, nebo mluvit o svých problémech.

Jste si navzájem největšími fanoušky

Váš partner by vám měl neustále fandit a naopak. Jejich vítězství jsou vaše vítězství, což znamená, že když slyší dobré zprávy, jste stejně nadšeni jako oni.

Je mezi vámi intenzivní chemie

Fyzická stránka vztahu je hodně důležitá, a mezi vámi a vaším partnerem tam určitě je. Někdy máte pocit, že se od druhého nemůžete odtrhnout, ale také navzájem respektujete hranice toho druhého.

iZdroj fotografie: Unsplash

Zkrátka chcete mít toho druhého neustále u sebe

Ne vždy máte potřebu vyrazit někam do společnosti, nebo na party. Mnohdy vám víc vyhovuje jen sedět v tichu a prostě cítit přítomnost toho druhého a užívat si, že tu s vámi je.

Zdroj: Seventeen

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články