5 znamení zvěrokruhu, která si nepřipustí, že žijí v toxickém vztahu. Trpí celý svůj život. Nejste mezi nimi?

Někteří lidé mají ve vztahu štěstí, jiní naopak zažívají strasti. Zástupci těchto znamení často přehlíží, že je jejich partnerské soužití toxické a zničující.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mnohdy je potřeba v toxickém vztahu konečně otevřít oči. Jste ve stresu, rychle stárnete, vaše zdraví je nalomené a může se projevit mnoho dalších potíží. Lidé, kteří tomuto typu partnerského soužití podléhají, se většinou snaží vnímat vše z té lepší stránky, vidí domnělé zlepšení a neustále rozdávají šance. Z dlouhodobého hlediska to však rozhodně není ideální.

Dobrosrdečné Ryby, mějte se na pozoru

Ryby jsou vždy laskavé, dobrosrdečné a snaží se v každém vidět jen to nejlepší. Jsou od přírody romantické, mírumilovné a láskyplné, a tak každou šedou skvrnu vybarví opět na bílo. Jednoduše nikdy nepřiznají, že by někdo mohl mít stinnou stránku. Touží po pevném vztahu, proto mnohdy zavírají dveře před problémy. A že jejich vztah troskotá? To někdy ani nevnímají. 

iZdroj fotografie: Pixabay

Cílevědomý Kozoroh

Kozoroh jen obtížně někomu důvěřuje, proto mu také trvá, než se s někým pustí do partnerského vztahu. Chce si být jednoznačně jistý, proto vyčkává. Jakmile do něj ale vstoupí, vidí vše růžově a nikdy si nepřizná, že se mezi ním a druhou polovičkou něco děje. Jednoduše zavře oči a jde dál. Věří v to, že se vše k dobrému opět obrátí. Tato naivní víra jej však může provázet po celý život, aniž by se ve vztahu cokoliv reálně změnilo.

iZdroj fotografie: Pixabay

Romantici a mírumilovníci, to jsou Váhy

Váhy jen s těžkostí snášejí konflikty a vždy se snaží je pomocí upřímné konverzace napravit a zlepšit situaci. Pokud mají za partnera někoho se špatnými vlastnostmi, dokážou si ho představit ve světle, ve kterém by jej chtěly mít. Jednoznačně ho nechtějí vidět jako člověka, který jim ubližuje, ale jako někoho, kdo je po všech stránkách nejlepší.

iZdroj fotografie: Pixabay

Dobrosrdeční Raci

Pokud začne Rak milovat, dělá to pořádně. Nechce si dopustit, že by žil v toxickém vztahu. Vždy se snaží druhého vnímat pozitivně a mnohdy jeho špatné vlastnosti ani nevidí, nechce je vidět. Jestliže jste ve znamení Raka, zkuste se zamyslet – opravdu je vaše drahá polovička taková, jak si myslíte? Nebo se ve vztahu tajně trápíte?

iZdroj fotografie: Pixabay

Optimističtí Střelci s dobrou vizí

Střelec je nejenže znamením, které působí velmi optimisticky, ale on také takový je. Proto si často myslí, že i ty nejhorší situace mají dobrý konec. Bohužel ale tomu tak není. Střelci vědí, že by se jednou v budoucnu jejich partner mohl změnit k lepšímu, jenže ve většině případů dotyčný jen vycítí jejich dobrosrdečnost a pokračuje dál ve svých stinných stránkách.

Jakou máte zkušenost s toxickými vztahy?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Autor článku

Renata Švejdová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Trik hotelových uklízeček: Polštáře budou jako nové, zažraná žlutá špína, pot ani bakterie se v nich neudrží
Události247.cz
Události247.cz
Předstupeň jaderných zbraní: Putin hodlá podniknout zničující krok. Ve hře je vypuštění smrtící látky do ovzduší
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Hodnoty na tlakoměru, které znamenají velký problém. Mnoho lidí to neví a vyčkává
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
„UFO hacker“ se naboural do webových stránek NASA. Prý tam našel informace o mimozemšťanech a viděl i fotky