Zvolte list, který vás upoutal na první pohled. Předurčí události zbytku letošního roku. Čekají vás změny k lepšímu, či horšímu?

Zajímalo by vás, co vás čeká do konce tohoto roku? Budete mít štěstí v kariéře nebo lásce? Zjistěte to jednoduchým způsobem. Vyberte si list, který se vám líbí nejvíce.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Prohlédněte si každý list a nikam nespěchejte. Ten, který vám bude nejvíc sympatický, dokáže mnohé prozradit. Nechte své srdce, aby rozhodlo za vás. Poté si přečtěte, co nového můžete očekávat ve zbývajících měsících roku 2021. A pokud se zajímáte o astrologii, jistě jste již mohli zjistit, že celý tento rok je pod vládou Saturnu. Lidé by si tak měli dávat pozor a být zodpovědnější, opatrnější a šetrnější.  

První a druhý list

Dnes je ten správný čas, kdy byste si měli říct stop. Trápíte se, protože se až příliš zaobíráte minulostí. To vám škodí, proto byste měli žít přítomností. Pohřběte konečně staré události a city, které na vás působí negativně. Plánujte a stavte na tom, co se děje nyní. Vaše vize bude jasnější, duše bude klidnější a vy se nebudete tolik stresovat. Stačí se pořádně do sebe ponořit, vaše nitro vám už jistě poradí. Důvěřujte si.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pokud se vám zalíbil druhý list, s největší pravděpodobností vás vaše zaměstnání přestalo bavit. Není divu, protože pracovat již několik let za stejné finance by nechtěl nikdo. S ohledem na všechny vaše měsíční odvody vám není do smíchu. K tomu všemu vás neustále vysiluje nepříjemný šéf. Tato kombinace vás jistě ničí, ale zadržte a opět se lépe soustřeďte na vaši profesi. Stojí před vámi období, kdy dosáhnete na dlouho očekávanou změnu. Buďte vytrvalí, vše se v dobré obrátí. 

Třetí a čtvrtý list

Vaše emoce jsou silně napjaté. Bude tedy vhodné váš emocionální život změnit od základů. A je jedno, zda jste ve vztahu či sám. Jednoduše se poddejte změně. Pokud partnera máte, nepodvádějte jej, naopak otužte vztah. Následující rok budete velmi šťastní. Možná vám do cesty ke štěstí vstoupí jiná osoba či více lidí, ale nevšímejte si jich. Řiďte se pouze svým srdcem, které vám vždy nejlépe poradí.  

iZdroj fotografie: Depositphotos

Skromný čtvrtý list určuje pro jedince kreativní období, které vás dokáže vysunout z vašeho komfortu. Zvládnete to, pusťte uzdu fantazii a budete spokojeni. Je ale zapotřebí, aby vaše důvěra v sebe samotného byla mnohem silnější a upnutější. Dosud jste si věřili málo, to se ale musí obrátit. Jste velmi vynalézaví, takže věříme, že si poradíte v každé situaci. 

Pátý a šestý list

Možná je to kvůli práci, možná kvůli lásce nebo také kvůli sobě, ale dost jste v poslední době zanedbávali rodinu a nejbližší. Pro podporu zdravého rodinného vztahu doporučujeme, abyste uspořádali pořádný, zábavný rodinný výlet a poté vyrazili na party se svými přáteli. Pokud již nemáte chuť poflakovat se nočními kluby, pozvěte je k sobě na vynikající večeři. Smích léčí, proto je pro vás tolik důležitý. Navíc tak upevníte své vztahy. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Šestý list o vás prozrazuje, že jste velký sebekritik. Nebuďte takoví, velmi vám to škodí. Porovnávat se s někým, koho znáte pouze chvíli nebo vůbec, je naprosto zbytečné. Každý má jinou sílu, cíle a především životní rytmus. Raději se nedívejte kolem sebe, teď je nejvhodnější čas. Jděte vlastní cestou a na nikoho se neohlížejte. A to především na lidi, které neznáte. Nejste na nikom závislí. Žijte tak, jak vám srdce prozradí.

Zdroj: Buzzfeed

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články