Prodává své svatební šaty, aby měla peníze na léčbu rakoviny. Snoubenec ji opustil, když se o nemoci dozvěděl

Ukončit vztah těsně před svatbou bývá velice bolestivé. Člověka však může čekat i horší životní problém, o čemž se přesvědčila i tato žena, která tak prodala svatební šaty.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Svatba je v životě každého člověka určitým symbolem toho, že je již připraven na život se svou vlastní rodinou. V mnoha případech je to zásadní životní krok, jelikož se lidé rozhodnou strávit zbytek života s tím druhým. Ne vždy však vztahy dopadají dobře a někdy se ukončí i těsně před svatbou, jako se to stalo této ženě. Tu vzápětí postihl další životní problém, a tak se rozhodla své svatební šaty prodat.

Žena vážně onemocněla

Vše se zdálo být jako z pohádky. Pár zažil pohádkové zasnoubení a oba zamilovaní spolu začali plánovat budoucnost. Žena dokonce přiznává, že se svým partnerem plánovali potomka. Jednoho dne byla však ženě diagnostikována rakovina prsu, což je velice závažné onemocnění. Její partner ji v začátcích nemoci maximálně podporoval, aby svou nemoc žena úspěšně překonala.

Muž ženu opustil

Přibližně po dvou měsících od doby, kdy byla ženě nemoc diagnostikována, však zničehonic muž naprosto změnil své chování. Vše vedlo až k tomu, že se rozhodl svou snoubenku opustit a svatbu zrušit. V tu chvíli byla žena zdrcená, jelikož jen několik dní předtím si nechala zmrazit vajíčka, aby spolu mohli mít potomka, hned co nemoc překoná. Vše ale nasvědčuje tomu, že muž měl jiné plány než žena.

Žena podstoupila léčbu

Aby toho na ženu nebylo málo, v den, kdy nastoupila na svou první chemoterapii, byla jejímu tatínkovi diagnostikována rakovina kůže. Po těchto zdrcujících zprávách se tedy žena rozhodla, že dá do aukce své svatební šaty, jelikož bude potřebovat spoustu peněz na léčbu své nemoci. Navzdory tomu, co jí bývalý partner provedl, tak sama říká, že k němu nechová žádnou zášť. Po několika týdnech dokončila žena poslední kolo chemoterapie, čímž však její boj ještě zdaleka neskončil.

lékař a pacient v nemocnici iZdroj fotografie: Pixabay

Žena prodává více věcí

Jako další kroky léčby čeká ženu operace a radioterapie. Oba tyto procesy samozřejmě vyjdou na hromadu peněz. Z tohoto důvodu se žena rozhodla prodat také veškeré lístky do tomboly, které měla připravené na svatbu. Další položkou na seznamu je také starý osobní automobil, jelikož si žena uvědomuje cenu své léčby. Sama je smířená s tím, že léčba rakoviny je dlouhý a náročný proces. Její léčba by měla trvat přibližně 5 let.

Jak byste se v podobné situaci zachovali vy?

Zdroj: NewYorkPost
Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články