Žena při porodu ztratila paměť. Manžel jí napsal knihu, která jí připomněla jejich milostný příběh

Camre už se těšila na svůj porod a na to, jak budou se svým partnerem vychovávat jejich společné dítě, najednou však přišla o všechny vzpomínky.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Amnézie je pojmenování stavu, v němž člověk zapomene na určité věci, které se mu dříve staly, a do kterého se dostala i jedna mladá žena během porodu. Nepamatovala si vůbec nic, její manžel však neztratil víru a nadále se snažil jejich vztah udržet na živu. Nakonec se odhodlal k neobvyklému gestu – začal pro svou milovanou psát knihu o jejich předešlém životě.

Měla ze čtení smíšené pocity

Výpadek paměti nepřišel jen tak nenadále, během těhotenství si prodělala mozkovou mrtvici. Bylo to způsobeno nedostatečným přísunem kyslíku kvůli nateklému krku. Když byla v bezvědomí, provedli na ní lékaři císařský řez a dítě zachránili. Camre byla však mimo příliš dlouho a mrtvice postihla obě její poloviny mozku, přišla tak o všechny vzpomínky.

iZdroj fotografie: Unsplash
Žena nevěděla o vlastním dítěti. Zapomněla i na to, že měla rodit.

Její manžel Steve byl zarmoucen z toho, že ho manželka nepoznává, rozhodl se s tím však bojovat. Dále se o Camre snažil a pokoušel se k ní najít cestu zpátky, k čemuž mu měla pomoci i kniha, kterou začal psát. Do ní zaznamenával zpětně ty hezké zážitky, jimiž si spolu pár prošel. Stejně tak mohla knihu využívat Camre jako jakýsi deník a poznačovat si vše, co jí přišlo důležité.

Vůbec nevím kdo jsi, říkala Camre v porodnici

Podle Stevových slov byl neskutečně rád, když se začala jeho žena probírat z bezvědomí, ihned ale poznal, že je něco špatně. Ani na druhý den Camre nevěděla kým je ona sama, netušila, že před pár dny porodila anebo proč u její postele sedí Steve. Podle výpovědi lékařů však jednou když muž seděl vedle jejího lůžka pronesla větu „Vůbec nevím kdo jsi, ale vím, že tě miluju.“

Podle tohoto výroku také manžel pojmenoval jejich vzpomínkovou knihu „But I Know I Love You“ (doslova přeloženo jako „Ale vím, že tě miluji“). Camre si ani po několika letech nevzpomněla na svůj předchozí život, za ten současný je však ráda. Se Stevem se stále milují a prožívají spolu spoustu nádherných chvil i s jejich synem Gavinem.

Zdroj: The Info

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení