Odvážila se otevřít peněženku zesnulého otce a málem omdlela. To největší tajemství si rodiče chtěli vzít do hrobu

Ve starých věcech svých mrtvých rodičů přišla žena na dávno zapomenuté tajemství, které se před ní rodiče snažili ututlat. Ta ho ale nakonec objevila a začala po něm ihned pátrat.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Její dojem, že má pouze jednoho sourozence, a to mladšího bratra, byl po smrti matky a otce rychle vyvrácen. Žena jménem Alison zavítala po úmrtí rodičů do jejich domu. Začala třídit a balit věci, přičemž nalezla peněženku jejího otce. V ní se, k jejímu překvapení, nacházel kus papíru s fotkou, který mladé ženě nenávratně navždy změnil život.

Na fotografii bylo cizí dítě

Rodiče Alison Holdernessové uchovávali před svou dcerou děsivé tajemství. Rozhodli se, že si ho vezmou s sebou do hrobu, ale to se jim zcela nepodařilo. Když žena přišla o matku i o otce, podívala se při prohledávání starých předmětů do otcovy peněženky, kde našla fotku neznámého miminka v matčině náručí. Nevěděla, kdo by ten kojenec mohl být, ale cítila, že jí odhalení pravdy změní celý život.

Rodiče před ženou utajili její sestru

Na zadní straně obrázku se nacházel nápis s jediným jménem – Amanda. Věděla toho zatím málo, jelikož však její matka zemřela dříve, už v roce 1996, nemohla od ní získat žádné další informace. Ženu hodně ranilo, že se s ní její matka o tajemství nepodělila. Měly spolu velmi dobrý vztah, mohla jí přece věřit a říci jí vše. Alison začala pátrat a pomalu rozplétala rodinnou minulost. Nějaká vnitřní síla ji nutila zjistit, kdo ta dívka je.

iZdroj fotografie: Pixabay

Změněná identita nově nalezené dívky

Ukázalo se, že matka porodila ve 20. letech její biologickou sestru Amandu, o které se ani slůvkem nikdy nezmínila. Dívka už téměř 20 let pracuje jako učitelka v Etiopii se změněným jménem – Jane. Nakonec se do této rodinné záhady ve Spojeném království zapojil bratr Alison, jenž se s nově nalezenou sestrou spojil a požádal ji, aby přijela do Oxfordu, a tak se konečně setkala se svými sourozenci.

Dojemné shledání sourozenců

„Když rodiče zemřeli, šla jsem k nim domů sbalit pozůstalé věci. V nočním stolku jsem našla tátovu peněženku, ve které byly nějaké fotky. Žádnou z nich jsem nikdy dříve neviděla. Nejprve jsem si myslela, že to dítě v náručí mé matky je můj bratr nebo já, ale na zadní straně bylo napsáno: Amanda. Snímek byl pořízen v roce 1951, tehdy jsme s bratrem ještě nebyli na světě,” oznámila překvapené sestře Alison.

iZdroj fotografie: Pexels

Šťastná rodina opět spolu

Odborníci našli adopční papíry, díky nimž se ukázalo, že noví rodiče změnili jméno sestry na Elizabeth Jane Furzey. Tito osvojitelé již zemřeli. Jane o své adopci věděla, ale protože se bála odmítnutí od své pravé rodiny, ani se ji nepokoušela najít. Naštěstí se s ní ihned spřátelil bratr. Jakmile se konečně uviděli, začali plakat. Matka Jane a Alison pravděpodobně dala svou dceru k adopci kvůli tomu, že tehdy nebyla vdaná. Své druhé dítě, tedy Alison, už porodila jinému muži, kterého si vzala.

Jak byste přijali ztraceného sourozence do rodiny?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství